• Nové
Smygoods Plastové Drapákové uzavrieť Potravín Kontajnerov, ísť Kontajnery, Závesné Potravín Kontajner [25 Pack] Veľkosť: 8x 8 x 33/8 (Vymazanie)

Smygoods Plastové Drapákové uzavrieť Potravín Kontajnerov, ísť Kontajnery, Závesné Potravín Kontajner [25 Pack] Veľkosť:

Hodnotenie produktu:
€ 6.30

Suma
Skladom

Balenie 25 Vysokej Kvality Jasné Závesné Kontajnery, "Vyrobené v USA".Jasné, drapákové potravín kontajnerov, Skvelá pre vaše Denné Jedlá alebo Potraviny, Nákladné autá, Reštaurácie, Pripravený Ísť Objednávky, Alebo iné stravovacie Služby Prostredí.Jasné, nádoby na jedlo, Majú svoj obed v týchto Pohodlný Štýl, Plastové jasné Kontajnera.Tieto Sa Kontajnery sú Vyrobené zo 100% Recyklovateľných PET, Pre environmentálne šetrné k životnému prostrediu balíka. 25 Pack podporené Smygoods Celoživotná Záruka.Výrobok Obsahuje : Balenie 25. Vysoko Kvalitný, Jasný Závesné Drapákové ísť Kontajnerov.Farba : Jasná."VYROBENÉ V USA"Veľkosť : Dĺžka/Šírka/Hĺbka 8"x 8" x 33 /8"Tieto, Závesné Kontajnery, majú dobré tesnenie pre lepšie ovocia a zeleniny zachovanie.Keď ste skončili s pomocou, Drapákové Kontajner, môžete ich zahodiť, alebo sa vybrať na ich opätovné použitie.Tieto plastové Nádoby pekárne, sú skvelé pre viacnásobné použitie.Tieto, Závesné Potravín Kontajnery, silný a ľahký.Tieto Kontajnery sú BPA free.Skvelé pre raňajky alebo Obed box a viac.Skvelé využitie pre vaše uzavrieť Potravín Kontajnerov.Ideálne pre vytvorenie vlastnej stravy obed vziať.Navrhnuté Pre Vás Tešiť!!!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.