• Nové
LivTee Blind Spot Zrkadlo, 2 Kola HD Sklo Frameless Vypuklé Spätné Zrkadlo s široký uhol Nastaviteľný kľúč pre Autá SUV a Nákladné automobily, Pack 2

LivTee Blind Spot Zrkadlo, 2 Kola HD Sklo Frameless Vypuklé Spätné Zrkadlo s široký uhol Nastaviteľný kľúč pre Autá

Hodnotenie produktu:
€ 1.92

Suma
Skladom

【360 Stupňov] vyzýva : 2 ks balený, najnovšie aktualizácie 360 stupňov a otáčať a vychýliť nastaviteľné, maximalizovať váš názor, so širokým uhlom v aute.Všetky konvexné mieste zrkadlá sú vybavené drobné nastaviteľné otočné upevnenie na stenu pre ľahkú inštaláciu. 【Viac Bezpečnosti] vyzýva : Konvexné zrkadlá na zvýšenie bezpečnosti odstránením slepá miesta pre bezpečnú jazdu pri obiehanie a zmena pruhov na akejkoľvek ceste.Ideálny pre akékoľvek Vozidlo, Van, SUV a Nákladné automobily. 【HD Sklo] vyzýva : Naše 2" HD Sklo Ohýbané Blindspot Zrkadlá, je frameless a má štíhly dizajn, IP65 vodeodolný, hrdze odolná, Vypuklé ultra tenké HD sklo, č haze zozadu strane zrkadla. 【Jednoduchá inštalácia] vyzýva : Pls čisté pôvodnej auto strane mirro, potom držať blind spot zrkadlá na upevnenie na stenu a nainštalujte ich na bočné spätné zrkadlá. 【Služba Záruka] vyzýva : Akékoľvek problémy alebo otázky, neváhajte a kontaktujte nás, sme stále tu, na uspokojenie všetkých z vás.Veľkosť : Okolo.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.