• Nové
KPOSIYA Cupcake Obaly 100 Balík druh cukroví Zábaly v 5 Farbách Filigránske Umelecké Piecť Tortu Papier Pohár Málo Viniča Laserom Rezané Fólie na Pečenie Poháre Držiak pre Svadobné Party Narodeniny Dekorácie (Štýl 2)

KPOSIYA Cupcake Obaly 100 Balík druh cukroví Zábaly v 5 Farbách Filigránske Umelecké Piecť Tortu Papier Pohár Málo

Hodnotenie produktu:
€ 4.20

Suma
Skladom

Balenie obsahuje : 100 Ks Cupcake Držiaky v 5 farbách , 20 ks každej farby .5 Farby : biela, Zlatá, ružová, fialová a sivozelená modrá.Čipky Cupcake Obaly vhodné pre všetky príležitosti : svadby, narodeniny, výročia, zapojenie, krstiny, detské sprchovacím kútom, Halloween, Vianočné akcie, Pekáreň, Pečieme Obchod, Dezert alebo Pečivo Obchod, Strana Stravovanie.Cca.Rozmer : Spodný priemer 2.17"/5.5 cm; Top priemer 3.25"/8.25 cm; Výška 2"/5 cm.Všimnite si, prosím, košíček obaly nie sú pre vás dať do rúry, ale na zdobenie cupcakes alebo dolky po sú upečené.Materiál : Pearlecent Umenie papier, High-grade charakteristiky svadobné/dovolenka papier duté-out dekoračné produkty.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.