• Nové
NICETOWN Šedohnedá Biela Stmavnutie Záclonka - Energeticky Úsporné Kuchynské Priechodka-Top Kuchyňa Opony Panel pre Krátke Okno/Izba Dekor (1-Pack, W52 x L24 palcov + 1.2 palcov Hlavičky)

NICETOWN Šedohnedá Biela Stmavnutie Záclonka - Energeticky Úsporné Kuchynské Priechodka-Top Kuchyňa Opony Panel pre

Hodnotenie produktu:
€ 3.85

Suma
Skladom

Polyester.Importované.DOBRE ROBIL : 1 záclonka panel v jednom balení. 1.6-palcový vnútorný priemer osadené priechodkami nosenie s ľahko štandardné záclonové tyče.Každý panel je W52 x L24 + 1.2" hlavičky ( celej Dĺžke je 25.2" z hornej do spodnej časti opona).KVALITNÉ TKANINY : Hrubé a jemné, NICETOWN priechodka záclonka panel pomocou tri vrstvy, zmesové tkaniny zdobí vaše okno a bloky silné svetlo z okna hore.Žiadna podšívka, žiadne chemické pokovovanie, Fyzické a tieňovanie.DOBRÝ VÝKON : Jednoduché, ale elegantné, krátke opona stanovuje moderný vzhľad vašej miestnosti.Kontroly a rovnováhy slnečného svetla prísť do svojej izby, krátke záclonové je najviac user-friendly závesné dekoratívne možnosti.ROZSIAHLE POUŽITIE : Jednoducho nainštalovať priechodka opony panel je vhodný pre rôzne miesta, ako je kuchyňa, Detská izba, pivnica, spálňa, obývacia izba, a iné windows, poskytne vám s dobrou spanie životné prostredie.JEDNODUCHÁ STAROSTLIVOSŤ : Opony tier je vykonané posledné.Stroj alebo ručne prať v studenej vode, bubnové suché alebo prirodzene suché.Rýchle železa alebo pary čisté, keď je to potrebné.Jednoduchá starostlivosť záclony vám pomôže zbaviť sa ťažké a nudné domáce práce.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.