• Nové
Swann Domov kamerovým Systémom, 8 Kamier 8 Kanálov POE NVR 4K Ultra HD Video Dohľad, obojsmerné Audio Indoor/Vonkajšie Káblové pripojenie CCTV, Senzor Svetiel, Alexa + Google, 2TB HD, SWNVK-886808FB

Swann Domov kamerovým Systémom, 8 Kamier 8 Kanálov POE NVR 4K Ultra HD Video Dohľad, obojsmerné Audio Indoor/Vonkajšie

Hodnotenie produktu:
€ 255.87

Suma
Skladom

ROZPOZNAŤ TVÁRE : Rozpoznávanie tvárí vám umožňuje pridávať neobmedzený počet ľudí na spustenie nahrávky a upozornenia.Získajte nahrávanie videa a výstrahy, keď tvar osoba alebo vozidlo je zistený v obraze.SILNÝ ODSTRAŠENIE : Reflektorov, kamier zapnutie svetiel pri pohybe s teplom je detekovaný.Vstavaný reproduktor umožňuje hovoriť späť a zvuk budíka siréna zastaviť čin, než sa to stane.REFLEKTOR FARBA NOČNÉ VIDENIE : super svetlé reflektory, zapnite s teplou činnosť blízkosti fotoaparátu, ako ľudia a autá.Získať farebné video až 115ft takže môžete vidieť, farby, oblečenie, autá a ďalšie. 2 WAY AUDIO : Počuť mimo obrazovky zvuky a identifikovať hlasy podľa ich pohlavie, vek, prízvuk & jazyk.Záznam konverzácie a uistite sa, že vaše deti alebo starších členov rodiny sú dobre postarané ktokoľvek, kto im pomáha.HOVORIŤ VIDIEŤ : Užite si hands-free security pomocou hlasových povelov.Prúd videa z fotoaparátu cez Google Asistent & Chromecast, Domovská stránka Google Hub, alebo cez Alexa zariadenia s obrazovkou, napríklad Echo Mieste, Echo Zobraziť alebo 4 K Požiaru TV.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.