• Nové
Erfo Hubky Neoprénu s Lepidla, Peny, Guma, Rezané na Viacero Rozmerov a Dĺžok pre DIY Čalúnenia Tesnenia,Remeslá (1/8Hrubé x12 Cm x 24 Dlhá)

Erfo Hubky Neoprénu s Lepidla, Peny, Guma, Rezané na Viacero Rozmerov a Dĺžok pre DIY Čalúnenia Tesnenia,Remeslá (1/8Hrubé

Hodnotenie produktu:
€ 3.38

Suma
Skladom

【Size] Vyzýva : 1/8" Hrubé X 12" Width X24" Dĺžka. 【Dobré Tesniace Výkon] vyzýva Uzavretú bunkovú štruktúru penovej gumy,nebude deformovať,Pre odpruženie a utesnenie proti vzduchu a vlhkosti,Teplotný Rozsah : Pena -40° až 155° C, Lepiace -10° až 150° F. 【Šok Absorpcie] vyzýva high-density hubky pena je veľmi vhodný ako vankúš.To môže byť použitý pre audio podložky a nástrojov obloženia na zníženie hluku. 【Nepremokavé] vyzýva Tieto podložky sú prirodzene nenasiakavé a dostatočne odolné pre vytvorenie kompresie upchávky, tesnenia, a počasie stripping.Gumené plachty môžu byť umiestnené do nábytku alebo spotrebičov, aby sa zabránilo poškriabaniu a vibrácií. 【DIY Materiál] vyzýva Táto pena, guma je ľahko rezať a môžete DIY veľkosť, čo budete chcieť,môže byť použitý pre hranie rolí a interiérové dekorácie.Môžete ho použiť tiež ako vaše zásuvky podložku alebo na iné miesto.Veľkosť Meno : 1/8"Hrubé x12 Cm x 24" Dlho.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.