• Nové
16 Pack Baby Washcloths - Luxusné Multicolor Coral Fleece - Extra Savé a Mäkké Umývanie Oblečenie pre Novorodencov, Dojčatá a Batoľatá - Vhodný pre Citlivú Pokožku a Nové Narodený - Baby Sprcha

16 Pack Baby Washcloths - Luxusné Multicolor Coral Fleece - Extra Savé a Mäkké Umývanie Oblečenie pre Novorodencov,

Hodnotenie produktu:
€ 6.65

Suma
Skladom

【Mäkké Coral Fleece] vyzýva, Ako sa dotknete koláče!Vyrobené z ultra-mäkkej coral fleece, veľmi pohodlné, priedušné. 【Vytvárajú Jemnú Penu, Rýchlo] vyzýva Vysoko savé, absorbovať vodu a mydlo v sekundách, nadýchané, ľahko suché a non-obaľovanie, žiadne zmrštenie aj po mnohých krát umývanie. 【Potrieb pre Dieťa a Rodiny] vyzýva nutnosťou pre rodiny - vhodné pre bábätká, novorodencov, dojčatá, batoľatá, starších ľudí, všetky rodiny. 【Ideálna Veľkosť] vyzýva 8 svetlé farby, môžu byť použité na rozlíšenie rôznych použitia : baby washcloths, detské obrúsky, absorpčné vložky, krkat handričkou, vaňa uteráky, detská sprchy / registrácia darčeky, utierky na tvár, make-up remover utierky. 【100% Spokojnosť Služby] vyzýva vieme, že budete veľmi spokojní a budete padať v láske s nimi.Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek problémy sa o to.Lepšie ako pletené froté bavlny - jeden z najviac absorpčné vlákien, tam je!Vyrobené z ultra-mäkkej coral fleece, veľmi pohodlné, priedušné.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.