• Nové
Music Series 5 Panely Jazz Bicie Súpravu, Steny umelecké Diela Americkej Rockovej Kapely Police Bicie súpravu na Park Trávnik Obrázok Tlače na Plátno Pearl Jam Exkluzívne na Hudobné nástroje, Obrazy Zarámované Pripravený na Zavesenie(60Wx32H)

Music Series 5 Panely Jazz Bicie Súpravu, Steny umelecké Diela Americkej Rockovej Kapely Police Bicie súpravu na Park

Hodnotenie produktu:
€ 22.75

Suma
Skladom

【5 Kus Plátno na Stenu Art] vyzýva Každý panel veľkosť je 12x20inchx2pcs, 12x28inchx2pcs, 12x32inchx1pcs, úplne 60"W x 32"H(150*80 cm).S vynikajúcou obaly, môžu byť ako ideálny darček pre rodinu alebo priateľov. 【Zarámované Plátno na Stenu] vyzýva plátne obraz je zabalené v 1,5 cm hrubé, vysoko-kvalitný drevený rám, plátno na stenu umenia vyzerá veľmi stereoskopické a dekoratívne, nie len jednoduchých plagátov a vytlačí.Každý panel má silné háčiky ľahko zavesiť. 【High Definition] vyzýva Giclee moderné umelecké diela vytlačené strany odbornej 8-Farba na 12-Farebné atramentové tlačiarne, živé farby a vynikajúce plátno kvalitu obrazu vytvoriť neuveriteľne plátno na maľovanie.Ideálny steny výzdoba pre dom dekorácie. 【Široké Uplatnenie] vyzýva Moderné umelecké dielo, dekor je skvelá voľba pre Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Jedáleň, Kúpeľňa, Kancelárie, Reštaurácie, Hotel, Bar a viac.Pridať elegantný nádych do vášho okolo, priťahovať pozornosť ľudí. 【Umelecké diela Balík] vyzýva plátne obrazy budú starostlivo zabalené v bubline zábal a lepenky, aby sa zabezpečilo, že dostať v perfektnom stave.Ak táto stena umelecké plátno príde poškodená z nejakého dôvodu, my vám výmenu alebo vrátenie to.Veľkosť : 60"Wx32"H | Farba : Predloha-01.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.