• Nové
Kolorektálny Karcinóm Hrubého Čreva Povedomia Tmavo Modrá Stuha Symbol Prežil Bojovník Fighter Plátno, Vytlačí Wall Art Visí Plagát Domova

Kolorektálny Karcinóm Hrubého Čreva Povedomia Tmavo Modrá Stuha Symbol Prežil Bojovník Fighter Plátno, Vytlačí Wall

Hodnotenie produktu:
€ 10.48

Suma
Skladom

【Vyrobené v USA] vyzýva Skutočné plátno ručne potlačou, vyrobené, ruky natiahnuté a dodávaný z USA-založená továreň.Hrubého Čreva, Konečníka Povedomie o Rakovine Tmavo Modrá Stuha Symbol Prežil Bojovník Fighter plátno tlačiť je ideálny nástenné dekorácie, obrazy pre domáce a kancelárske steny umenia alebo jedinečné narodeniny, výročia a zhodnotenie darčeky. 【Materiál] vyzýva Umelec kvality ultra-hrubé bavlnené plátno, 360 gsm tkané.High definition umelecké diela vytlačené na 100% plátno.Fade-odolná voči UV archívne tlačové farby, dlhotrvajúci lightfast plátno, vytlačí.Ochranný náter, odoláva poškriabaniu a únikom. 【Múzeum kvality giclee print] vyzýva Vysokým rozlíšením umelecké diela vytlačené 300 DPI originálov a na 100% kyseliny-voľné bavlnené plátno.Drevený rám vo vnútri, zabalené s non-nepremokavé plátno mimo.Háčiky NIE sú zahrnuté. 【Veľkostí] vyzýva Plátno Tlačiť s 4 veľkosti sú k dispozícii podľa vašich potrieb : na Šírku 12"(L) x 8"(H) na Šírku 20"(L) x 16"(H) Portrét - 12"(L) x 8"(H) Portrét - 16"(L) x 20"(H) s jednostranným tlač. 【Spokojnosť zaručuje] vyzýva Ak máte akýkoľvek problém, prosím pošlite e-mail, ktorý je dodávaný s výrobkom pre VÝMENU alebo VRÁTENIE peňazí s 30-Dňová Záruka.To je našim cieľom ponúknuť najlepšie položky a služby zákazníkom na .Všetky naše plátno výtlačky sú ručne vyrábané podľa najvyšších štandardov kvality v USA-založená továreň.Každý plátno tlačiť funkcie premium ultra-hrubé bavlnené plátno pre krásne farby živosť.Vytlačené plátno na stenu umenia sú perfektný spôsob, ako ukázať vašu lásku, vášeň a odhodlanie.Tieto sú určené naše úžasné tím.Všimli ste si, ako jedinečné a krásne, že sú?Sme super vášnivý naše výrobky!Naše plátno tlačiť je jemne textúrovaný umelec-stupeň bavlna substrát, ktorý dôsledne reprodukuje detaily snímky s vynikajúcimi jasnosť a detail.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.