• Nové
Sealegend 2 Pack Vlasov Prieduch čistiacej Súpravy a Pružné Vlasy nepúšťa vlákna Kefky Vákuové Hadice Prílohu Kefa Žmolky Odstraňovač Výkon Umývačky a Sušičky Prieduch Vákuové Hadice

Sealegend 2 Pack Vlasov Prieduch čistiacej Súpravy a Pružné Vlasy nepúšťa vlákna Kefky Vákuové Hadice Prílohu Kefa

Hodnotenie produktu:
€ 4.90

Suma
Skladom

[ODSTRÁNIŤ ŽMOLKY BUILD-UP] - Sealegend vlasov prieduch čistiacej súpravy odstraňuje žmolky, ktoré sa nahromadili za dlhé roky svojho vlasov otvory, takže váš prístroj sa spustí efektívnejšie a bezpečnejšie. [HĹBKOVÉ ČISTENIE] - Flexibilné a praktické vákuové hadice prílohy nad 2.6 nohy v dĺžke, čistenie rúry umožňujú hlboké prístup na najťažších miestach.Ideálny pre čistenie spotrebičov, že nemôžete pohybovať. [HODÍ TAKMER VÁKUUM] - Naše vákuové hadice adaptér je vhodný pre väčšinu vysávače s výnimkou niektorých dyson vysávače, tak sa nemusíte obávať, konektor; je jednoduchá montáž a použitie.Ideálne pre ľahké vymazané a heavy-duty power clean. [FLEXIBILNÉ nepúšťa vlákna KEFKY] - Táto extra dlhé, kefa je špeciálne určený pre čistenie vlasov je zachytený žmolky, a tiež pre čistiace špirály za vaše chladničky.To je Musí Mať Nástroj na čistenie vlasov. [POMÁHA PREDCHÁDZAŤ FIRESt pohybovať.Flexibilné nepúšťa vlákna Kefky - Extra dlhé kefa je jednoduché použitie, čistenie uväznení žmolky a prachu v vlasov medzery.Zlepšiť Vlasov Pracovný Výkon - Časté čistenie vlasov môže zlepšiť účinnosť.Požiarna Prevencia - Pomáhajú predchádzať smrteľným vlasov prieduch požiare z iskrenie.Stop žmolky ohňa skôr, než začnú!.Odstrániť Žmolky Build-up - Takže váš prístroj sa spustí efektívnejšie a bezpečnejšie.Hĺbkové Čistenie - flexibilné hadice umožňujú hlboké prístup na najťažších miestach.Ideálny pre čistenie spotrebičov, že nemôžete presunúť.Flexibilné nepúšťa vlákna Kefky - Extra dlhé kefa je jednoduché použitie, čistenie uväznení žmolky a prachu v vlasov medzery.Zlepšiť Vlasov Pracovný Výkon - Časté čistenie vlasov môže zlepšiť účinnosť.Požiarna Prevencia - Pomáhajú predchádzať smrteľným vlasov prieduch požiare z iskrenie.Stop žmolky ohňa skôr, než začnú!.Upchaté otvory na vlasy urobiť vlasy pracovať tvrdšie.Použite vákuové hadice prílohu a rýchlosť sušenia krát až 15 minút a zabrániť nadmernej nosenie na váš stroj.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.