• Nové
4 Palca x 10 Stôp Prachu Zber Hadice - Flexibilné Jasné, PVC Ťažkých Punkcia Odolné voči Prachu a Trosiek Úlet Hadice - Vystužené S Potiahnuté Helix Wire

4 Palca x 10 Stôp Prachu Zber Hadice - Flexibilné Jasné, PVC Ťažkých Punkcia Odolné voči Prachu a Trosiek Úlet Hadice

Hodnotenie produktu:
€ 12.60

Suma
Skladom

4" x 10' punkcia odolná, heavy-duty hadice (č kolaps, roztrhnúť alebo kudrna), Obsahuje 2 nehrdzavejúcej ocele tlačidlo hadíc.Ultra-flexibilný tesný polomer ohybu ľahko oblečenie do vašej dielne, spracovanie dreva štúdio s prachu kolektorový systém.Priehľadné steny ľahko mieste prekážky v vysávač prachu kolektorov systém, skvelé pre pilín prach, nečistoty a vetranie.Univerzálny posilnené potrubia, hadice je balený okolo PVC a potiahnuté vysoko uhlíkovej ocele drôtu špirály, jednoduché na zem, ak je to žiaduce. 100% Spokojnosť zaručená - 30-dňový žiadne otázky vrátenie + 12-mesačná záruka. ★ ULTIMATE PRACH, NEČISTOTY, DYM ZBER HADICE ★Ľahké použitie v akejkoľvek prach alebo nečistoty filtrácie vzduchu, systémy zberu.Ľahko vybaviť váš obchod, woodshop, tesárstvo studio Funkcie patria : Punkcia odolná super-tvrdý PVC Heavy Duty (nebude punkcia, kolaps, roztrhnúť alebo kudrna) Vystužené PVC a potiahnuté oceľový drôt helix Ultra-Pružné, tesné ohýbanie radius Transparent steny, ľahko mieste obstructions Ultra-flexible Tight ohýbanie radius Reinforced s PVC a potiahnuté vysoko uhlíkovej ocele wire Easily uzemnené, ak desired CLAMPS v cene! 2 top kvalitnej nerezovej ocele palec hadíc pre okamžité a jednoduché používanie/inštalácia✔ Aby vás teraz! ✔.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.