• Nové
Coxreels 10781 Hadice Cievky Adaptér, 1/2 NPT, Žena x 3/4 Záhrada Muž, 250 PSI, Záhradné Hadice Adaptér, pre Hadicu na Vodu Konektor, Hadice Cievky, Kovanie - Vyrobené v USA

Coxreels 10781 Hadice Cievky Adaptér, 1/2 NPT, Žena x 3/4 Záhrada Muž, 250 PSI, Záhradné Hadice Adaptér, pre Hadicu

Hodnotenie produktu:
€ 2.80

Suma
Skladom

POHODLNÝ DIZAJN : Naše adaptér je vyrobený pre Záhradné Hadice Vlákno (BOJ) koniec montáž pre 3/8" ID hadice.TRVANLIVOSŤ : Naše spoľahlivé výrobky sú určené na zabezpečenie dlhý život v tých najnáročnejších prostrediach!.Plynulá PREVÁDZKA : Vyrobené byť použité, ak veľkosť pripojenia zariadenia je väčší ako alebo ekvivalentné veľkosti vstupu nite na kryte.VYROBENÉ V USA : Veľký pre obytné, komerčné a priemyselné nastavenia.SHOP bez RIZIKA : obmedzené 2-ročná záruka výrobcu a nad 90 rokov skúseností, naše výrobky kvalitné, môžete veriť!.Coxreels hadice cievky adaptér sa používa tam, kde veľkosť pripojenia zariadenia je väčší ako, alebo rovnakej veľkosti, na vstup nite na kryte. 1/2-palcov NPT žena o 3/4-palcov záhrada s vonkajším závitom.BOJ konci montáž.Maximálny tlak 250 libier na štvorcový palec. 2 ročná záruka.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.