• Nové
DBPOWER 800A Vrchol 18000mAh Prenosné Auto Skok Starter (až 7,2 L Plyn/5.5 L Vznetový Motor) Prenosné Batérie Booster s LCD Displej, Skladovacia Teplota 95°F

DBPOWER 800A Vrchol 18000mAh Prenosné Auto Skok Starter (až 7,2 L Plyn/5.5 L Vznetový Motor) Prenosné Batérie Booster

Hodnotenie produktu:
€ 18.86

Suma
Skladom

【NÚDZOVÉ ŽIVOT ŠETRIČ] vyzýva inovované 800 A špičkový prúd môže začať väčšine vozidiel s plynom až 7,2 L alebo dieselové motory až do 5,5 L. To je dosť malý na to, aby sa zmestil do vrecka, ale môže uspokojiť potreby väčšiny vozidiel, Suv, motocykle, nákladné vozidlá, kosačky na trávu. 【SMART NABÍJACÍ PORT] vyzýva S 18000m Ah kapacity a šikovný USB port, je možné ho úplne nabite notebooky (vrátane 8 v 1 notebook adaptéry v balení), smartphonov, tabletov a iných zariadení na najrýchlejší možnej rýchlosti. 【LCD DISPLEJ & KOMPAS] vyzýva new-pridané LCD obrazovky môžete presne zobraziť zostávajúca energia.Kompas vám môže pomôcť nájsť cestu domov, keď sa stratil v prírode. 【INOVOVANÉ BEZPEČNOSŤ OCHRANA] vyzýva vysokej kvality a sprej zlato inteligentné jumper svorky majú nadprúdová ochrana, skratu, ochrana, ochrana proti preťaženiu, cez-napätie, ochrana, viac-poplatok ochranu. 【VIAC ako 10 MILIÓNOV PREDANÝCH kusov] vyzýva DBPOWER má viac ako 7 rokov skúseností v tejto oblasti, sme sa poskytovať bezpečné a spoľahlivé produkty, 12 mesiacov bezproblémové záruka a životnosť technickú podporu.Kontaktujte nás kedykoľvek s akékoľvek otázky.Balenie obsahuje jeden Skok Starter, jeden inteligentný jumper svorky, 12 V stenu nabíjačku 12 V auto nabíjačku, návod na skok starter puzdra, a užívateľská príručka.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.