• Nové
Beautyrest Bavlna, Vyhrievané Matracové Podložky, regulácia Teploty, Elektrické Postele Teplejšie s 18 Hlboké Vrecko, 20 Nastavenie Úrovne, Auto Shut Off Bezpečnosti, Kráľ Štandardnej Bielej

Beautyrest Bavlna, Vyhrievané Matracové Podložky, regulácia Teploty, Elektrické Postele Teplejšie s 18 Hlboké

Hodnotenie produktu:
€ 54.95

Suma
Skladom

100% Bavlna.FUNKCIE - Premium 100% prírodné bavlnené tkaniny odoláva statickej elektriny.Je to jednoduchá starostlivosť - keď je čas na čistenie, jednoducho odpojte napájací kábel od Matracové Podložky a hoďte ju v práčke.18" extra hlboké vrecká fit matrace až 21" hlboké.Sukne obsahuje silné elastické, ktorý pomáha to zostať na mieste.PRAKTICKY ŽIADNY EMF - Naše elektrické deky je navrhnuté pre čo najnižšie elektromagnetického poľa žiarenia je to možné.Vykurovacie teleso je navrhnutý s rovnomerne rozložené vzor, ktorý umožňuje aj teplo distribúcie. 100% UL certifikované pre maximálnu bezpečnosť.TERAPEUTICKÉ ÚĽAVU - 20 Tepla nastavenia umožňujú prispôsobiť tepla nastavenia, aby ste si nájsť práve správne množstvo tepla.Kráľovná a Kráľ veľkosť funkciu dual radiče, tak vy a váš partner môžete vybrať vlastné teplo úrovniach.PROGRAMABLE ovládacie PRVKY – Kompatibilný so smart home zásuviek a automatické merače.Jednu hodinu predhrejte funkcia pomáha skok začať proces otepľovania, alebo ak chcete, nastaviteľné automatické vypnutie môže byť nastavený od 1-10 hodín.Regulátor šnúry 12'6" dĺžka a 6' napájací kábel, uistite sa, že máte veľa dosiahnuť. 5 rokov Záruka - To je 5-ročná sľub úspor a služby.Prosím, kontaktujte náš zákaznícky servis pre pomoc, ak máte nejaké otázky alebo obavy týkajúce sa produktu.Veľkosť : Kráľ | Farba : Štandardne Biela.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.