• Nové
Zemiakové Ricer Príručka Frajera S Nehrdzavejúcej Ocele Kuchynský Nástroj A 3 Disky Na Varenie Vytvára Hladký Smotanové Zemiaky A Detská Výživa Mash Všetky Vegetarián Alebo Ovocie S Ľahkosťou

Zemiakové Ricer Príručka Frajera S Nehrdzavejúcej Ocele Kuchynský Nástroj A 3 Disky Na Varenie Vytvára Hladký Smotanové

Hodnotenie produktu:
€ 7.70

Suma
Skladom

Zdravé & Chutné Jedlá : Pripraviť chutné a zdravé jedlo pre svoju rodinu a priateľov, s naše úžasné zemiakov ricer!Jednoduché a praktické, tento návod zemiakov frajera musíte mať nástroj v žiadnej kuchyni.Ergonomický Dizajn : Naše úžasné ricer kuchynský nástroj funkcie anti-slip rukoväte pre pohodlné a mäkké uchopenie.Sú navrhnuté na znižovanie tlaku, stresu a napätia na ruky, takže môžete mash všetky vegetarián alebo ovocie s ľahkosťou.Vykonané Posledné : úžasné zemiakov frajera je vyrobený výlučne z nerezovej ocele a silikónu, odolný a odolného materiálu, ktorý sa nezlomí alebo modul.To je odolný proti korózii, ako aj v umývačke pre viac praktickosť. 3 Vymeniteľné Disky : S našou zemiakov stlačte tlačidlo, môžete pripraviť nielen chutné šťouchané zemiaky, ale aj detskú stravu, squash alebo polievka.Je to skvelá kuchyňa nástroj, ktorý ponúka 3 kotúče na jemné, stredné a hrubé mixovanie. 100% Záruka Spokojnosti : Váš nákup zahŕňa bezproblémové 30 dní Peniaze Späť Záruka.Ak ste z nejakého dôvodu nemajú radi značky-nové Zemiaky Frajera, jednoducho vrátiť, vám VRÁTIME PLNÚ sumu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.