• Nové
Gloyuda Ručné Stabilizátor Kamerou Smartphone Profesionálne Video, Stabilizátor,, Skladacia rukoväť Rukoväť s Hot-Shoe Mount Multifunkčné sa Hodí pre Všetky Kamery, Videokamery ZRKADLOVKY a Telefóny (Typ C)

Gloyuda Ručné Stabilizátor Kamerou Smartphone Profesionálne Video, Stabilizátor,, Skladacia rukoväť Rukoväť s Hot-Shoe

Hodnotenie produktu:
€ 4.90

Suma
Skladom

【Multi-function mode] vyzýva Multifunkčné stabilizátor s jednou rukou režim a obe ruky režime.Držanie rukoväte s oboch rúk (obe ruky režim). 【Štandardné rozhranie] vyzýva Postavený-v 1/4 " Závitom Otvor v spodnej časti gombík.pre všetky ZRKADLOVKY, DV, Kompaktné Fotoaparáty, všetky akčné Kamery. 【Viaceré kombinácie] vyzýva Môže byť pripojený na statív, jazdca alebo koľajového vozidla strieľať stabilnú vysokú kvalitu videa.Pripojenie viacerých fotografických zariadení a príslušenstvo.Splniť vaše profesionálne potreby fotografovanie. 【Multi-uhol snímania] vyzýva Ideálny systém pre low-uhol snímania.Môžete dať na zem alebo sa prepnúť na jednej strane režime strieľať low-uhol video.Môže byť uzavreté s inými príslušenstvo umožňuje pripojenie Video Svetlá, Blesky, LED Svetlá , alebo Mikrofóny v akomkoľvek uhle. 【Jednoduché a pohodlné]] vyzýva Skateboarding, Rollerblading, Motor Racing, jazda na Bicykli, Surfovanie, Poľovníctvo, Snowboarding, Lyžovanie a akékoľvek Extrémne Športy Situácii, keď stability je potrebné.Štýl : C Typ.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.