• Nové
POTALL 8 Kusov Veľké Nehrdzavejúcej Ocele Kukurica Vidlica, Kukurice na Cob Držiteľov, Kukurica Zdvihne, Kukuričný Klas Držiteľov Nastaviť, špízy obalené Držiteľ, Vonkajší GRIL Kukurica Vidlica, Kuchyňa Gril Vidlica

POTALL 8 Kusov Veľké Nehrdzavejúcej Ocele Kukurica Vidlica, Kukurice na Cob Držiteľov, Kukurica Zdvihne, Kukuričný

Hodnotenie produktu:
€ 13.30

Suma
Skladom

ÚČEL : Tento malý nástroj pomáha držať v teplej kukuričnej ľahko, bez čakania, a je to pohodlnejšie pre vás k jedlu ako s objemom 2 konce kukurica s týmto nástrojom.VEĽKOSŤ PRODUKTU : Krásne zabalené, Každý balíček obsahuje 8 kukurica vidličky.Veľkosť produktu : 3.14 v * 1.96 v *1.18 v, Hmotnosť 1 produkt : 16 g.Výrobok obsahuje 8 veľkých kukurica forks v 4 farbách.JEDNODUCHÉ POUŽITIE : blokovacie dizajn ponúka bezpečné a pohodlné skladovanie riešenie, aby kolíky bezpečne skryté, keď nie v použitie.Naše kukurice na cob držitelia nerezová oceľ kolíkov, ktoré sú ťažké dostať sa hrdza a ľahko sa čistí, môže slúžiť po dlhú dobu.TEPLÉ POZNÁMKA : Nové výrobky plus balenie, lepšiu ochranu.Nemôže byť umiestnené náhodne.Máme chrániť nás a naše rodiny. 24 HODÍN ZÁKAZNÍKOV SLUŽBY : Bezpečné a Odolné s prísne testovanie kvality.Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás, odpovieme vám do 24 hodín a poskytujú uspokojivé riešenie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.