• Nové
Ashler Koberec Uchopovače, 8 ks Obojstranné Umývateľné Odnímateľné Anti Curling Rohu Koberec Uchopovač, Non Slip Lepidlo Koberec Pásky pre Drevené Podlahy a Dosky (Pearl White)

Ashler Koberec Uchopovače, 8 ks Obojstranné Umývateľné Odnímateľné Anti Curling Rohu Koberec Uchopovač, Non Slip Lepidlo

Hodnotenie produktu:
€ 3.15

Suma
Skladom

【Č Pošmyknutia& Č Curling] vyzýva Ashler koberec uchopovače pre podlahy držať vaše koberce plochá a bez curling počas používania.Dual-obojstranný dizajn zabraňuje koberce z pošmyknutia a kameň, podporuje koberec na pobyt v mieste, dobre.Menej ako 0,1-palcový hrúbka koberca uchopovače sú anti-sklzu, pri zachovaní elegantný a pekný vzhľad. 【Ľahko Inštalovať] vyzýva Čisté aplikovanej povrch vlhkou handričkou.Raz čisté, lúpať strane označenej ako "KOBEREC" a dodržiavať uchopovače na spodnej strane myši koberec, potom lúpať ochranné strane označenej ako "FLOOR", pozícia koberec správne.Stlačte podložky na koberec držať pevne a zvýšenie stability. 【Vymeniteľné & Bez Rezíduí] vyzýva Našich vymeniteľné koberec priľnavosť pásky môže byť ľahko odlepené podlahe.To nespôsobí známky alebo poškodenia podlahy, nebojte sa o zvyšky pad.Utrite mokré tkaniva a non-slip koberec uchopovač môžu byť znovu použité.Pohodlné a odolné kobercové pásky uložiť svoje peniaze. 【8 Pack & Viacnásobného Používania] vyzýva Sada 8 koberec zátky funkcia vhodná veľkosť pre rôzne tvary koberce. 8 pack podložky, aby to viacero spôsobov, ako používať : koberec rohu, koberec, edge, kruhové koberce, bežec koberce a niekoľko kusov koberec.Veľkú kontaktnú plochu zvyšuje efektívnejšie priľnavosťou a vynikajúcou koberec uchopenie. 【Široko využiteľné] vyzýva Koberec uchopovače perfektná práca so všetkými druhmi podlahy : drevené, betónové, vinyl, dlaždice, mramor, laminát, kaučuku a ďalšie.Ľahko lepené koberce, vankúšiky, záruka svoj koberec vždy byť ploché a chrániť vašu celú rodinu bezpečnosti.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.