• Nové
JOISCOPE vešiak rack,Stabilizovať Stojan na Sušenie, Jednoduché nastaviteľné Oblečenie Stojan, Skladací a Stabilné Odev, Stojan, 63inch,Čierna.

JOISCOPE vešiak rack,Stabilizovať Stojan na Sušenie, Jednoduché nastaviteľné Oblečenie Stojan, Skladací a Stabilné

Hodnotenie produktu:
€ 16.10

Suma
Skladom

【Nastaviteľné] vyzýva : jednoduché riešenie pre väčšie oblečenie skladovanie.Jednoduché a nastaviteľný dizajn, vhodné pre ktorú chcete upraviť výšku. 【Uložiť enegy] vyzýva: sušenie rack je energia-úspory, mäkké, vodotesná, s práškovým nástrekom; škvrnám, chráni oblečenie pred zmenšuje. [Stablize] : Vyrobené z vysoko kvalitného, ponúka stabilné, robustné a odolné.ľahko foled, a dať preč.Na spodnej podložky sú oteruvzdorné anti-slip na ochranu podlahy. 【Jednoduchá Montáž] vyzýva : Prepracovaný dizajn a Montáž je vánok cez všetky kroky, ktoré umožňujú bez námahy zostaviť tento odev stojan pod 30 minút. 【Skvelé Služby] vyzýva:oblečenie stojan je dodávaný s 1 ROK Záruka záruka pri každom nákupe!Zadarmo náhradné diely alebo za akékoľvek problémy s kvalitou v jeden rok. 24/7 Zákaznícka Podpora.Joiscope poskytuje prvotriedne materiály zabezpečiť dlhovekosť.S štýlový dizajn, zákazníci môžu lepšie udržiavať svoje vlastné odevy a prijať ďalšie oblečenie vďaka multi-funkčné skladovania dizajn.Atraktívny, silný a flexibilný oblečenie stojan je ideálny pre ukladanie klobúky, kravaty, šatky, tašky, bundy, svetre, topánky, a dokonca aj skladovacie boxy v chodby, spálne, a v ďalších oblastiach.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.