• Nové
Timsec 2Packs AC Medené Rúry Rozšírenie Spoločného Konektory, Klimatizácia Potrubné Spojky Adaptéry s Svetlice Orechy a Konektory, Zdarma Zváranie Na Tupo Meď Priemer Trubky 3/4 (19.05 mm)

Timsec 2Packs AC Medené Rúry Rozšírenie Spoločného Konektory, Klimatizácia Potrubné Spojky Adaptéry s Svetlice Orechy

Hodnotenie produktu:
€ 11.55

Suma
Skladom

[100% MOSADZ ADAPTÉR] - AC rúry spoločné konektory sú vyrobené podľa ťažkých mosadze, pevné, trvanlivé, odolné proti korózii a proti korózii. [ŠPECIFIKÁCIA] - Fit pre medené potrubie s Priemerom 3/4" (19.05 mm). [APLIKÁCIA] - AC rúry jointers sú navrhnuté na pripojenie dvoch medených rúrok bez zvárania.Spojenie môže byť dotiahnuté s kľúča, robustná a odolná.Táto erupcia príslušenstvo môže byť použitá na palivo a plynové systémy, klampiarske práce, chladenie, a vákuové aplikácie. [JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA] - spoj sa používa na predĺženie AC medené rúry.DIY projekty môžu byť hotový domácnosti nástroje bez špeciálneho zváracieho stroja. [BALÍK OBSAHUJE] – balenie obsahuje 2 ks pevné brass konektory a 4pcs Svetlice Orechy.Veľkosť : 3/4", 2 Packs.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.