• Nové
Obchod Vac Hadice Adaptér Príslušenstvo. 2 1/2 Univerzálny Obchod, Vákuové Prílohy Auta. Obchod Vac Hadice Redukcia Na 1,5 a 1.25 Hadice a Obchod Vac Príslušenstvo. Vákuové Hadice Adaptér Set Náhradných Dielov.

Obchod Vac Hadice Adaptér Príslušenstvo. 2 1/2 Univerzálny Obchod, Vákuové Prílohy Auta. Obchod Vac Hadice Redukcia

Hodnotenie produktu:
€ 4.19

Suma
Skladom

Prispôsobiť Svoj Obchod Vac Pripevnenie Na Všetky Vysávač Prílohy!Súčasťou je Obchod Vákuové Adaptéry.Pozri rozmery v fotky vidieť, ak to bude fit Vysávač Príslušenstvo.Pripojte Prachu Nástrojov Na Zber, Aby Sa Váš Obchod Vac Prachu Zberateľ Setup.Pozri rozmery v fotky vidieť, ak tieto budú pracovať pre vás.Skvelé Pre Zber Prachu Z Vášho Stola Videl Ostrý Videl, Router Tabuľky, Planer, Stolár Alebo Akýkoľvek Iný Nástroj S Prachu Portu Vo Vašom Obchode!.Použite Tieto Adaptéry Na Pripojenie Vášho Vysávače Príslušenstvo Pre Váš Obchod Vac Pre Viac Sacie A Vyšší Čistiaci Výkon.Ho Použiť V Aute, Okolo Domu Alebo V Obchode.Ľahko sa Pripojte Na Váš Obchod Vac Prachu Zber Hadice Prispôsobiť Dole 1,5" alebo 1.25" Palcový Hadicu Alebo Prílohu.Tento Obchod Vákuový Adaptér Set vám umožní pripojiť váš 2.5" palcový shop vysávač na iné prílohy.Môžete pripojiť vaše existujúce 1.25" Palec alebo 1,5" Palcový vysávače príslušenstvo pre váš 2.5" Palcový obchod vac.Alebo pripojte váš obchod vac prachu zber hadice na prach portu na vašom stole, videl alebo iný kus dreva pracovné vybavenie.PROSÍM, OVERTE ROZMERY ADAPTÉRY PRED NÁKUPOM, ABY SA ZABEZPEČILO, ŽE TIETO BUDÚ NOSENIE VÁŠHO PRIPOJENIA.Rozmery sú v aplikácii fotografie.Adaptéry sú vyrobené zo silnej odolného plastu, konce sú zúžené pre pohodlný fit.Pripojte váš obchod vac pre všetky vysávače príslušenstvo s 1.25", alebo 1,5" Palcový hadicu alebo rozšírenie.Použiť silné nasávanie váš obchod vac auto podrobne príloh, čisté, ako nikdy predtým.To môže tiež byť kombinované s yor obchod vac predĺženie hadice.Spolu tieto adaptéry vám umožní pripojiť ďalšie príslušenstvo a doplnky, aby váš obchod vac.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.