• Nové
WADEO Vysokým Tlakom Liateho Železa Kolo Horák Hlavu, Propán Horák Hlavu s 4 FT 20 PSI Nastaviteľné Vysokého Tlaku Propán-Regulátor s Hadica a Mosadzné Kovanie

WADEO Vysokým Tlakom Liateho Železa Kolo Horák Hlavu, Propán Horák Hlavu s 4 FT 20 PSI Nastaviteľné Vysokého Tlaku

Hodnotenie produktu:
€ 10.50

Suma
Skladom

????Univerzálny liatinový Kolo Horák Hlavu : je vyrobený z vysoko kvalitnej liatiny a má lepšiu tepelnú odolnosť ako klasický hliníkový horákov.To má tiež vzduchu uzávierky pre lepšie vetranie na propán môže dôkladné spaľovanie.Môžete ho používať s vysokým tlakom alebo nízkotlakové regulátory. ????Propán-Regulátor : Výstupný tlak 0-20 PSI nastaviteľné s 4 Nohy dlhé hadice.Zodpovedá Typu 1(QCC1) propán nádrž pripojenia & 5/8"-18 UNF zásuvky pripojenie. ????Nastaviteľný Vzduchu/ Kyslíka Radič : poskytnúť aj čisté spaľovanie z plameňa a zabrániť tomu, aby platnička, pot a všetky ostatné coolwares z darkspotting. ????Upozornenie : môže sa použiť iba na propán.A to je vhodný pre vysoký tlak systému.Prosím, nepoužívajte pre nízke tlakové zariadenie, aby nedošlo k poškodeniu nízke tlakové zariadenia. ????Package Zahrnuté : Jeden liatiny vysoký tlak horáku hlavu, jeden 3/8" flare M x 1/8" MNPT Mosadzné Kovanie a jeden 4 METROV vysokého tlaku propán hadica s 0-20 psi regulátor.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.