• Nové
Cocodor Zachované Skutočné Kvetinové Reed Difúzor / Black Cherry / 6.7 oz(200 ml) / 1 Balenie / Reed Difúzor Nastaviť, Olej Difúzor & Reed, Difuzér, Palice, Home Decor & Office Výzdoba, Vôňa a Dary

Cocodor Zachované Skutočné Kvetinové Reed Difúzor / Black Cherry / 6.7 oz(200 ml) / 1 Balenie / Reed Difúzor Nastaviť,

Hodnotenie produktu:
€ 5.48

Suma
Skladom

Black Cherry - Zmiešaný s sladkosť hrozna a apple pre sladké a tajomné vône jedinečné black cherry, ktorá rozjasní oživuje interiéru.BEZPEČNOSŤ - Naše parfémy sa bez trichloroethylene, didecyldimethylammonium chlorid, toluén, xylén a styrénu a dodržiavať IFRA noriem a predpisov.ĽAHKÉ VÔNE KONTROLY A DLHOTRVAJÚCU VÔŇU -môžete Si vybrať možnosť pridať alebo odstrániť počet reed, palice, aby zodpovedali vašej chuti.To trvá 1 alebo 2 dni na textílie palice, aby nasiakli vôňu.Keď vôňa oslabuje, jednoducho otočte reed palice hore nohami, alebo ich nahradiť novými.PREMYSLENÉ DARČEK - To je premyslené darček pre svadby, narodeniny, kolaudačné párty strany, Vianoce, sviatky, deň matiek a Deň otcov.Potešiť rodičov, priateľov, kolegov a zákazníkov s našimi luxusné Cocodor výustiek.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.