• Nové
Sprchové Batérie, Nastavenie Matte Black 12 Palec Štvorcový Showerhead Wall Mount Kúpeľňa Zrážok Sprcha Systém SUS304 Nehrdzavejúcej Ocele Sprcha Výbava Stavebnica 2 v 1 Valcový Ručné sprchy s Hrubým-v Ventil

Sprchové Batérie, Nastavenie Matte Black 12 Palec Štvorcový Showerhead Wall Mount Kúpeľňa Zrážok Sprcha Systém SUS304

Hodnotenie produktu:
€ 59.50

Suma
Skladom

【Prísľub kvality] vyzýva : Vyrobené z SUS304 nerezovej ocele a mosadze s vynikajúcu odolnosť proti korózii odolný výkon, matný čierny povrch pre zabezpečenie kvality a dlhšiu životnosť.Lead-free materiál nie je len zabrániť zhoršuje a hrdzavé, ale aj vás a vašu rodinu od škodlivých chemikálií. 【Spoľahlivý Dizajn] vyzýva : 12 palec štvorcový sprchovací hlavu ponúka dobré pokrytie na namočte celé telo, akoby ste boli v luxusnom hoteli alebo v kúpeľoch.Duálne funkcie valcové ručné sa líši od väčšiny iných,len twist tela,ľahko zmeniť sprcha režime spary zbraň režim,rozšírené používa pre cleaing a pet sprchovacím kútom. 【Package Vrátane] vyzýva : 12 palec štvorcový sprchovací hlavu(SUS304),2 v 1, prenosné(mosadz),sprchové rameno palička(mosadz),hrubý-v ventil(mosadz),59" sprchové hadice(nehrdzavejúca oceľ).Prísť so všetkými požadovanými inštalácie hardvéru. 【Jednoduchá Inštalácia] vyzýva : Jednoduché nástenné inštalácie.Postupujte podľa návodu na inštaláciu,je to jednoduché dokončiť inštaláciu DIY so všetkými montáž kovania v cene.Všetky NPT 1/2" konektory dizajn pre kompatibilné s NAMI inštalatérske štandard. 【Záruka] vyzýva : Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek problémy súvisiace s sprchové batérie, nastavenie,budeme určite pomôže vyriešiť problém a dá vám najviac uspokojivú odpoveď v prvý raz.Ventil Materiál : Mosadz.Sprcha Hlavu Materiál : 304 Nerezovej Ocele.Funkcie : 2-Funkcie.Povrchová Úprava : Matte Black.Montáž : Na Stenu Mount.Top Showerhead : 12 palcov.Sprej Hadice : 150 cm(59inch).Ručné Sprchy Typ : 2 v 1, prenosné.Ventil Materiál : Brass Shower Hlavu Materiál : 304 Nerezovej Steel Function : 2-Function Finish : Matný Black Mounting : Wall Mount Top Showerhead : 12 inch Spray Hadice : 150 cm(59inch) Ručné Sprchy Typ : 2 v 1, prenosné.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.