• Nové
SaniteModar 2-v ABS Sprcha Mozgov Base môže byť použitá s akoukoľvek Veľkosť Námestia a Lineárne Podlahy, Sprchovací Mozgov,To je Vybavený Závitové Spoje a Gumy Kĺbov......

SaniteModar 2-v ABS Sprcha Mozgov Base môže byť použitá s akoukoľvek Veľkosť Námestia a Lineárne Podlahy, Sprchovací

Hodnotenie produktu:
€ 29.40

Suma
Skladom

✿[Špecifikácie výrobku]ABS konektory a gumy konektory sú vhodné pre všetky 2-palcov sprcha kanalizácie, zatiaľ čo vnútorný priemer, ktorý je 2.36 palcov môžu byť pripojené na štandardnú veľkosť kanalizačných trubiek.ABS konektor prichádza s 1 O-tvarované gumové prsteň hrať tesnením úlohu.Gumené spoločné prichádza s 3 O-krúžok je, aby nedošlo k úniku.Počas procesu inštalácie, je lepšie použiť gumené spoločné, či nie je potrebné upraviť výšku. ✿[Produktu materiál] závitové spoje a sprchovacím kútom mozgov základne sú vyrobené zo 100% high-density ABS materiály, pevnosti v ťahu, je vysoká, nie je ľahké sa deformovať a roztrieštenosť.Vysoko elastická guma kĺby môžu byť zabalené tesne s kanalizácie, aby sa zabránilo pošmyknutia a úniku.Skrutka je použitie vysoko kvalitnej nerezovej ocele a vysokú tvrdosť, aby sa zabránilo nedeformujte, hrdzi a korózii.Skrutku základňa je vyrobená z vysoko pevnej mosadze materiálu a niť nie je ľahko poškodiť. ✿[Návod na inštaláciu]inštalácia navrhnutý tak, sprcha mozgov základňa je veľmi jednoduché.Zákazníci môžu pripojiť drenážne rúry a základňu ľahko.Po našich štatistík z vyšetrovania, máme vybavené viac high-kvalitné kovanie, aby vyhovovali rôznych prostredia inštalácie.Môžeme teda vyhnúť opakovaná inštalácia a montáž zlyhanie.Pre podrobné pokyny na inštaláciu nájdete v priloženom návodom. ✿[Oblasti použitia]sprchový odtok základňa je kompatibilný so všetkými 2-palcový hub-menej drenážne rúrky na trhu.Priemer vnútorného je 2.36 cm.Je vyrobený z výborné materiálu a môže byť inštalovaný v akejkoľvek vnútorné alebo vonkajšie priestory. ✿[Profesionálne]Sanite Modar je veľký výrobcu, ktorý je zameraný na sprcha mozgov, prosím, verte, že sme tie profesionálne.Ak máte akékoľvek otázky o produkte, prosím kontaktujte nás a náš technický tím vám pomôže celý čas.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.