• Nové
BLUERISE Psa Vody Misy Dávkovač BPA-Free Automatické Psa Feeder Gravitácie Náplň Ľahko Čistiť Samostatne Kŕmenie Mačky Dávkovač Vody pre Malé a Veľké Zvieratá, Mačiatko, Šteňa Králik Bunny

BLUERISE Psa Vody Misy Dávkovač BPA-Free Automatické Psa Feeder Gravitácie Náplň Ľahko Čistiť Samostatne Kŕmenie

Hodnotenie produktu:
€ 10.50

Suma
Skladom

PREMIUM KVALITA - BLUERISE prvotriednej Kvality psov a mačky, dávkovač vody a automatické psa feeder sú vyrobené s vysoko kvalitný netoxický plast materiál a komponenty, ktoré zabezpečuje safetiness vášho domáceho maznáčika a trvanlivosť a dlhú životnosť položky.AUTOMATICKÉ NÁPLŇ : pes a mačka potravín dávkovač pomaly vypúšťaný vody predĺžiť čas medzi náplne.Ideálny pre domáce rodičia s zaneprázdnený životný štýl.Drží 3.75 L sa ubytovať veľké zvieratá.ÚNIK VODY ZADARMO STANICA : Stabilný, twist-lock base zabraňuje prevráteniu a mačka feeder funkcie odolný voči zašpineniu pery, aby podlahy v bezpečí.Odskrutkujte misy re preč.To tiež vyplní misy automaticky tak dlho ako voda galón má stále vody v ňom.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.