• Nové
USHOWER 4 Palcový Kartáčovaný Štvorcový Sprchovací Mozgov s odvodom Príruby Auta, Dlaždice-vložiť & Plochý Kryt 2-v-1, 304 Nerezovej Ocele

USHOWER 4 Palcový Kartáčovaný Štvorcový Sprchovací Mozgov s odvodom Príruby Auta, Dlaždice-vložiť & Plochý Kryt 2-v-1,

Hodnotenie produktu:
€ 10.15

Suma
Skladom

USHOWER dlaždice vložiť štvorcový sprchovací mozgov vytvoriť neviditeľný vzhľad pomocou vlastného dlaždice, nielen atraktívne, ale aj väčšiu funkčnosť!Inštalujú jednoduchšie než štandardné mozgov,používa sa udržať vodu ak by to malo byť - z podlahy, vedenie mokré oblasti trezor, pri zachovaní čistá kúpeľňa linky.Kompatibilný so všetkými dlaždice, kameň a iné pevný povrch podlahových materiálov.Zásobník je ľahko odstránená prístup pre údržbu a čistenie. 100% 20-Rozchod 304 marine grade konštrukcia z nerezovej ocele, kartáčovaný povrch, odolné a trvácne, chráni proti korózii, korózie a škrabancov.Rozmery : 4.3" x 4.3", 2" priemer strednej vertikálny výstup, 25 L/min vysoký prietok schopnosti, fit štandardné U. S. vodovodné pripojenie.PVC mozgov príruby a gumové tesnenie v balení, šetrí peniaze bez ďalší nákup.Vymeniteľné sitko koša zabraňuje upchatiu potrubia.Zahŕňa návode na inštaláciu.Ahoj milá, stále trápiť ponding problém vášho kúpeľňa, bazén..?Hľadáte Vysoký Prietok Vody Schopnosti Štvorcových Podlahovej Mozgov, ako vyriešiť tento problém?Pozrite sa na tu, USHOWER začala štvorcových podlahovej mozgov nikel systém pre vás!Poďme sa pozrieť, čo pohodlie môžete dostať .. AKTUALIZOVANÝ BALÍK USHOWER značky majú mnoho verných zákazníkov a sú tak láskavý a podeliť sa o svoje pripomienky, ktoré nám pomôžu zlepšiť ourselves.By zbieranie ich použitie skúsenosti, sme upgradovali Sprcha Mozgov so Sprchovacím kútom Mozgov Príruby.Teraz môžete ukladať nákup čas na nákup mozgov & príruby samostatne.Teraz môžete uložiť so zostatkom v sume 10 aspoň v tento full package. 1 x Námestie Mozgov pre Sprchou, 1 x Sprcha Mozgov Príruby 1 x Závitom Adaptér 1x Gumová Spojka 1 x Vlasy Nečistôt, 1 x Zdvíhacie Háčik INOVOVANÉ FUNKCIE Base Príruby Pripojí do odpadového potrubia, vyhovuje štandardu U. S. vodovodné pripojenie.Bezbariérová : Hidden sprchou poschodie mozgov štvorcový tvar vložte kryt umožňujú miesto zodpovedajúce dlaždice ako je potrebné, samostatné suché oblasti a mokrom prostredí.Vlasy Nečistôt : Zbierať vlasy a iné nečistoty, ktoré zabraňujú rúry dreváky.Vlákno Adaptér : Upraviť výšku mozgov základne do väčšiny 2".Gumová Spojka : Zabráňte úniku vody na spoji medzi základné príruby a odpadové potrubia.MULTI VYUŽITIE Domu : Kúpeľňa, Kuchyňa, Bazén, Balkóny, Garáž, Pivnica..Komerčných : kancelárska Budova, Univerzity, Nemocnice, Spoločenstva, Resort, Hotel, Klub, Posilňovňa, Spa..TEPLÉ TIP 1.USHOWER balík nie je súčasťou hydroizolačné membrány a odpadového potrubia(Tieto dve položky by mali byť hodí kúpeľňa veľkosť). 2.Kontrola nad obrázok(7. jeden) naučiť sa inštalovať krok pre každú časť.Hľadanie"ako nainštalovať štvorcový sprchovací mozgov"na Youtube môžete získať viac nainštalovať detaily.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.