• Nové
Domáce zvieratá Gravitácie Potravín a Zásobník Vody Nastaviť,Malé a Veľké Psy a Mačky Automatické Jedla a Vody, Feeder Nastaviť,Dvojité Misy Dizajn pre Malé a Veľké Zvieratá

Domáce zvieratá Gravitácie Potravín a Zásobník Vody Nastaviť,Malé a Veľké Psy a Mačky Automatické Jedla a Vody, Feeder

Hodnotenie produktu:
€ 12.60

Suma
Skladom

1.[Dvojité Misy Dizajn Jedla a Vody, Feeder Set] Aby vaše domáce zviera vychutnajte si sviežu a čistú potravu a vodu v rovnakom čase, keď máte ísť von na niekoľko dní, môžete tiež nie je nutné kŕmiť každý deň, vhodné pre domácich miláčikov a sami,najlepšou voľbou kúpiť naše Dvojité Misy Dizajn Jedla a vody, feeder nastaviť. 2.[Domáce zvieratá Gravitácie Potravín a Zásobník Vody Nastaviť Materiálov] High-kvalitné potraviny-stupeň plastového materiálu, BPA-free, bezpečné, zdravé a ochrany životného prostredia, dokonalá starostlivosť o vašu lásku pet; 100% nové materiál, vysoká kvalita, anti-jeseň odolné, ušetriť peniaze. 3.[Automatické Náplne Potravín a Zásobník Vody set] Pet mate ' s Pet Kaviareň mačka a pes feeder funkcie gravitácie krmivo technológie vydávať suché potraviny ako domácich miláčikov prázdne misy, predlžuje čas medzi náplne. 4.[Veľká kapacita podávača] veľkú kapacitu 3.8 L, Automatické pet zavlažovacie systém s gravitáciou krmivo návrh, môže trvať o 7days pre malé domáce zvieratá,3 dni pre veľké zvieratá, môžete si byť istí, ísť na dovolenku, práca, party, nemusíte sa starať o domáce zvieratá, bude hlad. 5.[Ľahko sa Čistí] barel a podvozok automatický podávač môže byť split, môžete opláchnite priamo s vodou, odporúča sa, umyť raz za týždeň.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.