• Nové
Nervure 140Pcs Biely Štvorec Plastové Dosky s Zlata Rim - Gold Jednorazové Taniere Zahŕňa: 40 dosky, 60 Zlato Plastové Striebro s Bielym Rukoväť, 20 Poháre, 20 Obrúsky na deň Vďakyvzdania & Strán

Nervure 140Pcs Biely Štvorec Plastové Dosky s Zlata Rim - Gold Jednorazové Taniere Zahŕňa: 40 dosky, 60 Zlato Plastové

Hodnotenie produktu:
€ 20.30

Suma
Skladom

PREMIUM KVALITA : Tieto špeciálne silné a odolné biele so zlatým okrajom, plastové dosky sú vyrobené zo 100% potravín-trieda a BPA-free plastových materiálov.Naše biele zlato dosky sú prísne kontrolované, budete mať jemnú a nádherné strany.ELEGANTNÝ DIZAJN : zlato plastové dosky majú západného štýlu pocit, a šikovný dizajn je žiara na svoju stranu.Nože, vidličky a lyžice sú vyrobené z plastu v zlate, lesklé zlato z nich robí vyzerať ešte lepšie.Hoci plastu, ktorý je dostatočne ostré na rezanie chutné mäso.A dávajte si pozor na vaše pery a ruky.VHODNÉ PRE MNOHO UDALOSTÍ : Tieto biele plastové dosky sa vzťahujú na svadby, Narodeniny Strany,veľká noc, Deň matiek, Svadobné Sprchy, Deň Vďakyvzdania, Vianoce a mnoho ďalších príležitostiach.Sú jednorazové a recyklovateľný.Nemusíte upratať po strane, stačí hodiť do koša.Alebo môžete vyprať a uložiť ich na nabudúce.ALL-INCLUSIVE RIADU SÚBOR : 140-dielna sada obsahuje 20 zlata s bielym jednorazové večera dosky, 20 šalát alebo dezert dosky, 20 nože, 20 vidličky, a 20 lyžice tak existuje veľa pre vaše slúžiť rodinu alebo hostí viaceré kurzy.Rozmery : Tanieri : 10.5", Šalát Dosky : 8" , Vidlica : 7.9"L, Noža : 8.5"L, Lyžica : 7.9"L. IDEÁLNE PO-predajný SERVIS : Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, nebojte sa .Môžete nám poslať e-mail, budeme sa s tým vyrovnať, ako najskôr a poskytujú výborné úverové záruku našim zákazníkom najlepšie služby.To, čo sme vždy pursuit je ako baviť našich hostí a prinášajú pohodlie, medzitým udržať módny prvok vo vnútri výrobku.Plastové retro farebné dosky nastaviť sú úplne klasické a populárne produkty.Klasické biele farby a dizajnu, aby tovar elegantné, veľmi krásne, Ako dovolenku, strán, svadby, narodenín a iných príležitostiach môže byť zápas.Akonáhle ste vyčerpaná,len prinieslo naše veci ruky von s priateľmi na kempovanie, vonkajšie GRILOVANIE, získať si nejaké prestávky.Správnej veľkosti a hmotnosti môžu používať na akýkoľvek druh potravín príliš.Počas jedla koniec, pls hoďte ich do koša, kôš ušetriť váš drahocenný čas.Dúfam, že náš tovar môžete poučné svoj život a uistite sa, príjemné vždy na vašej strane. 20 Večeru platne Veľkosť : 10.5 cm. 20 Dezert platne veľkosť : 8 cm. 20 Nôž veľkosť : 8.5 palcový. 20 Vidlica veľkosť : 7.9 palcový. 20 Lyžice veľkosť : 7.9 palcový. 20 Cup veľkosť : 12 oz. 20 Servítky : 16.5*11.8 cm.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.