• Nové
Homegear X300 Pro viacúčelový Parný Čistič/Parník na Bezpečnú Dezinfekciu a Čistenie Okien, Podláh, Autá, a Tak Oveľa Viac!

Homegear X300 Pro viacúčelový Parný Čistič/Parník na Bezpečnú Dezinfekciu a Čistenie Okien, Podláh, Autá, a Tak Oveľa

Hodnotenie produktu:
€ 31.50

Suma
Skladom

ODSTRÁŇTE ŠPINU, DEZINFEKCIU POVRCHOV - a to VŠETKO BEZ CHEMIKÁLIÍ - Používať silu pary na čistenie bez chemických rezíduí.Vezmite prosím na vedomie, tento stroj nemá sacie alebo slúži ako vysávač pre všetky para/voda uvoľnení.POUŽITIE V AUTE - Odstráňte nečistoty, mastnotu a špinu z vášho auta koberce, látky, držiaky a viac.ROZŠÍRENÉ BEŽÍ ČAS Beží asi na 40 minút na nádrž, ktorý vám poskytne dostatok času na čisté hlboké.PRÍSLUŠENSTVO PACK - 11-dielna príslušenstvo pack vrátane zúženia, meranie pohár, malé zameranie okrúhly štetec, väčšie zameranie okrúhly štetec, okno štetcom, vysokotlakové trysky, podlahová kefa a adaptér a viac!.POUŽÍVAŤ HO DOMA - Čisté podlahy, obklady, okná, zrkadlá, sporáky a rúry, kobercov a tkanín - zoznam pokračuje ďalej a ďalej!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.