• Nové
Freestyle Univerzity Samolepiace Záplaty-55 Pack Freestyle Univerzity Senzor Kryty,Vodotesné Priehľadné Lepiace Náplasti,Jasné CGM Overpatch-Páska Dlho vydrží až 14 Dní Bez Otvoru.

Freestyle Univerzity Samolepiace Záplaty-55 Pack Freestyle Univerzity Senzor Kryty,Vodotesné Priehľadné Lepiace Náplasti,Jasné

Hodnotenie produktu:
€ 6.65

Suma
Skladom

❄ Č OTVOR Naše Freestyle univerzity senzor zahŕňa vhodný na univerzity a univerzity 2 bez otvoru a prilepíme do stredu tak, že Freestyle univerzity samolepiace záplaty môžete udržať vaše senzor oveľa bezpečnejšie. ❄ VODOTESNÝ - Naše patch pre freestyle libre je vodotesný,pomocou našich overpatch môžete voľne plávať a všetky vodné aktivity sa môžu výdržou až 10 dní vydržať viac než 14 sprchy. ❄ TRANSPARENTNÉ - 55 pack jasné, CGM záplaty, ktoré sú neviditeľné oboch vhodný pre dievčatá a chlapcov, a aby sa vaše snímača vyzerajú dobre. ❄ ĽAHKO DRŽAŤ - Len trhať podklade papiera, môžete používať snímač zahŕňa ľahko. ❄ 100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI - Kúpiť teraz to najlepšie Freestyle univerzity záplaty!Ak nie ste spokojní, môžeme 100% vrátenie peňazí alebo výmenu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.