• Nové
hygger Vedro-Free Akvárium Vodou Zmeniť Auta akvárium Auto Sifón Čerpadla Štrku Čistič Trubiek s Dlhou Hadicou Voda Meniča Nástroj pre Údržbu

hygger Vedro-Free Akvárium Vodou Zmeniť Auta akvárium Auto Sifón Čerpadla Štrku Čistič Trubiek s Dlhou Hadicou Voda

Hodnotenie produktu:
€ 14.00

Suma
Skladom

✔️ Času : Hygger Vedro Bez Vody Zmeniť Kit robí bežné akvárium údržba vánok, čo šetrí veľa času a energie na čistenie neporiadok spôsobený účtovná vedro a späť, jednoduchá montáž a použitie. ✔️ Č Vedro, Auto Sifón : Stačí pripojiť na kohútik, potom zapnúť, ťuknite na položku, voda začne prúdiť von z nádrže cez štrk tube.By pomocou tlaku čistej vody z batérie na sifón odpad, vodu a nečistoty von z akvária. (PS : BATÉRIE NIE SÚ SÚČASŤOU BALENIA). ✔️ Vypúšťanie, Plnenie & Štrku Čistenie : toto akvárium sifón čerpadlo umožňuje odvádzanie a čistenie štrku v rovnakom čase, ako dlho, ako náplň akvárium.Stačí presunúť štrku trubice v pohyb hore a dole na vákuové trosiek z štrku. (POZNÁMKA : iba s silný prúd vody môže štrku čistenie byť splnené, agitate štrku cicať trosiek). ✔️ Sa hodí pre väčšinu kohútikov : build-in 3 veľkosti adaptéry, ktoré možno hodí žena 15/16-27 vlákno, 13/16-27 niť alebo muž 55/64-27 vlákno, build-in on/off ventil, ventil na kohútik čerpadla môže byť ovládanie prietoku vody smerom.Ventil na štrku trubice môže byť upravená celkový prietok vody. ✔️ Ready-to-use Kit : Hygger Vody Zmeniť stavebnica obsahuje štrku trubice, a kohútik čerpadla a 3 batérie, adaptéry, 49 nohy dlhé vinyl hadice a trosiek vákuové hlavou cmúľať z rybieho odpadu v štrku-free akvárium.Odporúčame pre 10 galón a do akvária.Pripojenie batérie s kohútik čerpadla na hadicu.Ponoriť štrku trubice do akvária.V blízkosti štrku trubicou ventilu a otvoriť kohútik čerpadla, ventilu.Zase na kohútik.Potom otvorte štrku trubice ventil na vypúšťanie a štrku pranie v rovnakom čase.Pripojenie batérie s kohútik čerpadla na hadicu.Ponoriť štrku trubice do akvária.Zavrieť kohútik čerpadla, ventilu a otvoriť štrku trubicou ventilu.Zase na kohútik.Pripojenie trosiek vákuové prílohu k štrku trubice na hadicu s kohútik čerpadla.Ponoriť štrku trubice do akvária.V blízkosti štrku trubicou ventilu a otvoriť kohútik čerpadla, ventilu.Zase na kohútik.Potom otvorte štrku trubicou ventilu do sania z rybieho odpadu.Ako batérie, adaptér je vyrobený plastové, nebudete nad utiahnite.Vypnite ventilom na štrku trubice najprv obrátiť na kohútik.Prázdne vody z hadice pred skladovaním alebo to bude dostať mildewed.To bude fungovať na batérie, s ženské 15/16-27 vlákno, 13/16-27 vlákien alebo muž 55/64-27, čo je štandardný závit pre väčšinu kohútikov.Ak chcete, aby vysávač s prijateľnou sacie potrebujete plne otvoriť kohútik.Ak chcete uložiť vody, môžete vypnúť batérie akonáhle budete mať stabilné vákuu.Avšak, štrk čistenie vyžaduje úplne otvorte kohútik.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.