• Nové
Joiedomi Vianočné Nafukovacie Dekorácie 6.5 ft Scény Nafukovacie s vstavaná Led Vyhodiť na Vianoce, Strany, Vnútorné, Vonkajšie, dvor, Záhrada, Trávnik Dekor.

Joiedomi Vianočné Nafukovacie Dekorácie 6.5 ft Scény Nafukovacie s vstavaná Led Vyhodiť na Vianoce, Strany, Vnútorné,

Hodnotenie produktu:
€ 38.50

Suma
Skladom

6.5 metre široký Vianočný Blowup Dáva Jasliach Dekor Nafukovacie prichádza s predĺženou kábel, zem vkladov, upevnený lanami, vstavané vrecia s pieskom, a plug s UL prihlásený na certifikáciu.Svetlé zabudované LED svetlá.Rozsvietiť večer pre najlepšie atrakcie susedov a hostí.Prémia Kvality.Veľmi ľahké a bezpečné miesto pre deti na pomoc vyzdobiť!Zapojte všetko, čo sa objaví v minútu!.Ideálny pre biele Vianoce vonku na dvore záhradné dekorácie, vyhodiť dekorácie.Ideálne na Vianoce prípade, dekorácie, Prázdninový blow-up, štedrý večer podujatia, Vianočné dovolenku party dekorácie, party prospech Vianočné prop, dieťa Ježiš dekorácie, náboženské inflatables, triede, dekorácie a ďalšie.Vaša spokojnosť je našou prioritou.Neváhajte nám správu prostredníctvom kontaktných predajcovia ak sa výrobky nespĺňajú vaše očakávania.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.