• Nové
Kríza Stola Fontány, Tiché Vody Fontána s LED Svetlá, Jedinečný Tvar, Relax Plochy Fontány, Zenovej Meditácie Krytý Vodopád Funkciu pre Domáce Kancelárie Obývacia Izba, Spálňa(US Konektor)

Kríza Stola Fontány, Tiché Vody Fontána s LED Svetlá, Jedinečný Tvar, Relax Plochy Fontány, Zenovej Meditácie Krytý

Hodnotenie produktu:
€ 10.17

Suma
Skladom

【PREMIUM MATERIÁL] vyzýva Vyrobené z vysoko kvalitného a odolného živice materiál, stolový fontána je ľahký a odolný. 【TICHÝ] vyzýva Vybavené pokojnej ponorné čerpadlo, nebojte sa o hluku prerušenia čerpadla.Nech si nemali byť ovplyvnené hluku pri práci a štúdiu. 【ROMANTICKÉ OSVETLENIE] vyzýva Stola studne s LED svetlom, ktoré je fontána výzdoba krajšia, klasické a elegantné. 【ĽAHKO NAINŠTALOVAŤ A POUŽÍVAŤ] vyzýva Žiadne ďalšie potrubie je potrebné, len montáž.Pridať voda, aby sa ponoriť čerpadla, potom ho zapojte do štandardnej elektrickej zásuvky a môžete ho použiť normálne, keď budete počuť zvuk prietoku vody. 【100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI] vyzýva V off šanca, že si nie ste úplne spokojní s produktom, vráti ho za PLNÚ NÁHRADU!Prosím voľne napíšte nám, ak máte nejaké otázky o tomto výrobku, Sme vždy k dispozícii na pomoc našich zákazníkov.Farba : Nám Zástrčku.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.