• Nové
CK Vzorec 9005/HB3 Halogénové Žiarovky Svetlometu - 5000K Super Biela, 12V 65W, P20d Base, Xenon, Automobilový Vysokej Lúč Náhradné Žiarovky Auta, Vodotesný IP68, Pack 2

CK Vzorec 9005/HB3 Halogénové Žiarovky Svetlometu - 5000K Super Biela, 12V 65W, P20d Base, Xenon, Automobilový Vysokej

Hodnotenie produktu:
€ 5.25

Suma
Skladom

✔️ BEZPROBLÉMOVÉ - Priama náhrada časti OEM HALOGÉNOVÉ svetlá, dizajn svetlometov montáž a reflektory sú vyrobené na optimálne priame svetlo dole po ceste.Najlepšou alternatívou a veľkú hodnotu v porovnaní s LED konverzie. ✨ SUPER BRIGHT - svetlomety majú 5000 K teplota farby s modrým odtieňom povlak, ktorý filtre halogénové na výrobu ostrý, superwhite žiarovky svetlometu.To pomáha vytvoriť jasné cestnej viditeľnosti v drsných podmienkach som.e.hmla, dážď, sneh, atď. ????XENON PLYNOM - Naše žiarovky obsahujú Xenon, ktorá pomáha spomaliť proces volfrámu oxidácii a predlžuje žiarovky výkon a má životnosť až 2 000 prevádzkových hodinách.Plyn tiež dáva žiarovka silnejšie osvetlenie a ultra biela farba. ????QUARTZ SKLO - Ďaleko silnejšie ako sklo a schopný odolať výrazne vyšší tlak a teplo.Skombinujte s premium OEM pečaťou kvality je pre väčšinu spoľahlivý výkon svetlometov žiarovka v priemysle. ????JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA - Nikdy sa nedotýkajte sa skla a vždy používajte rukavice alebo papierovú vreckovku zvládnuť nové žiarovky.Ľavej a pravej svetlá sú nikdy na bez druhého, takže vždy by mal byť nahradený v dvojiciach.Jednoducho odstráňte existujúce žiarovku a vložte novú žiarovku.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.