• Nové
Greenworks 48V 20 Striedavé Bezdrôtový Push Kosačky na Trávu, (2) 4.0 Ah USB Batérie (USB Rozbočovač) a Dual Port Rýchla Nabíjačka v cene (2 x 24V)

Greenworks 48V 20 Striedavé Bezdrôtový Push Kosačky na Trávu, (2) 4.0 Ah USB Batérie (USB Rozbočovač) a Dual Port Rýchla

Hodnotenie produktu:
€ 150.50

Suma
Skladom

Dve Greenworks 24 VOLT POWERALL batérie kombinovať 48 VOLTOV výnimočné, lepšie, než plynu napájania, bez nutnosti opustiť 24-VOLTOVÉ batérie platformu.Až 45 Minút Run-Time S 2 Plne Nabitá, 4 Ah USB Batérie.Run-Time Líši v závislosti na Tráve Stave a Prevádzkovateľ Technika.Dual Port Nabíjačka V Cene.Vysoko výkonný striedavý motor poskytuje viac krútiaceho momentu, tichá prevádzka, a dlhšiu životnosť.Trvanlivé ocele 20.žacie ústrojenstvo dostane prácu rýchlejšie a efektívnejšie. 4-V-1 Systém - Mulčovanie, Zadné Balení, Bočné Výtok, a Turbo Tlačidlo pre vyzdvihnutie listu a maximálny výkon.Veľkosť : 48 V 20" Trávu | Štýl : (2) 4 Ah Batérií.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.