• Nové
Leoatle Práčovňa Kôš, Veľké skladacie Nepremokavé Práčovňa Brzdia s Legrační, Práčovňa Znamenie, Kolo Úložný Kôš pre Spálňa, detská Izba, 22, Čierna

Leoatle Práčovňa Kôš, Veľké skladacie Nepremokavé Práčovňa Brzdia s Legrační, Práčovňa Znamenie, Kolo Úložný Kôš pre

Hodnotenie produktu:
€ 3.50

Suma
Skladom

【Zábavné Dizajn] vyzýva : Práčovňa brzdia s označením "práčovňa dnes alebo nahé zajtra", pridajte skvelá zábava na vašom každodennom živote, a tiež pripomenie vám, aby ste si bielizne v čase.Čierna farba je odolná farbu, je To nielen zábavné, ale aj funkčné. 【Materiál] vyzýva : 100% Ramie Bavlnené Tkaniny (Plátno) + Vodotesný PE Povlak Obloženie, Pribrala textílie, Stojan jeho vlastné veľmi dobre. 【Jumbo Veľkosť] vyzýva : 22in (výška) x 15.7 v (priemer)/55 cm (výška) x 40 cm (priemer), Ideálna veľkosť pre Oblečenie, Skladovanie, domáci Textil, Skladovanie, Skladovanie Hračiek, Detská Výrobku, Skladovanie atď.Môže mať 40+ oblečenie, veľkú kapacitu na týždeň používania. 【Jednoduché Použitie] vyzýva : S nepremokavé PE vrstva vo vnútri, to je jednoduché očistite ho pomocou utierky.Pranie bránia prijať skladacie dizajnom, vybavený s rukoväťou, je ľahký, prenosný pre používanie, skladovanie, a pohybuje sa pohodlne. 【Široké Uplatnenie] vyzýva : Tento práčovňa prekážkou je ideálny pre mnoho skladovanie potreby, ako sú Oblečenie Skladovanie (najmä pre spodná bielizeň, ponožky, podprsenka, atď.), Domáci Textil, Skladovanie, Skladovanie Hračiek, Detská Výrobku, Skladovanie a Pet Produktu Skladovanie.Ideálne pre dm, izby, hotel, baby detská izba a technická miestnosť.Každý objekt hovorí jeho vlastný príbeh.Skladovanie život, Skladovanie Jedinečný Pamäť S Leoatle!.Som dievča, ktoré miluje zbierať malé veci v živote, ako môj prvý plyšové hračky, šaty od Detstva, lístky a všetky druhy lístky do kina a pod.Moja babička vždy hovorí : "Objekt je emocionálne, a každý objekt hovorí svoj vlastný príbeh".Ako skladovanie a klasifikovať všetky predmety, ktoré sa stáva dôležité.To je dôvod, prečo Leoatle Skladovanie a Organizovať vzniknúť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.