• Nové
GERYMU palivové Drevo Denník Dopravca - Krb na Drevo Držiak Ťažkých Plátno Tote Taška pre Vnútorné Vonkajšie, Oheň Rack Jamy Príslušenstvo (Camo)

GERYMU palivové Drevo Denník Dopravca - Krb na Drevo Držiak Ťažkých Plátno Tote Taška pre Vnútorné Vonkajšie, Oheň

Hodnotenie produktu:
€ 21.66

Suma
Skladom

????【Silné Plátno] vyzýva - Naše drevené plošiny pre palivové drevo je vyrobené z plátno, ktoré je Silný, dobre sa nosí, Skutočné trvalé a to vám služby na dlho posledný čas. ????【Ideálny nosné Dizajn] vyzýva - Nylon rukoväť kruhy okolo plátno palivové drevo dopravcu zabezpečiť dokonalé nosné, aviod denník dopravcu a rukoväť trhanie spôsobené účtovná všetky hmotnosť na jeden bod efektívne. ????【Overlarge Volum] vyzýva - Naše drevo dopravcov s rukoväťou môžete vyplniť celú noc je použitie dreva v Jednej Cesty.Medzitým, "Steny" taška udrží malé kúsky dreva zbierať v taške, nie viac kôry/ listy atď.vľavo na krbové a podlahové pre vyčistiť.Awsome krb denník dopravcov & držiaky pre vaše záznamy zber a skladovanie. ????【Lepšie Pre Život] vyzýva - Vysoká kvalita, Dobrý dizajn, Klasický pri Pohľade na mysli tento denník dopravcu na palivové drevo pomôže vám veľa.Nie len zbieranie táborák denníky, zatiaľ čo chodia na pláži, výlety, piknik, ale aj zhromažďovanie opadané lístie a seno vo vašom dvore.Skvelý darček pre vašich priateľov a rodiny. ????【Služby Tipy] vyzýva - Sme odhodlaní poskytovať uspokojivé služby.Ak nie je spokojný s našimi palivové drevo denník dopravcu najneskôr do 12 mesiacov, dáme vám vrátenie peňazí alebo výmenu za inou.Kontaktujte nás ( Gerymu ) a budeme sa nimi zaoberať v priebehu 24 hodín.Po niekoľkých rokoch vývoja, GERYMU sa postupne rozrástla do jedného značiek záhradnícke produkty.Vždy sme pristúpili k myšlienke, že kvalita produktu je základom pre rozvoj podnikania a aplikovať myšlienku do našej značky.Vytvoriť lepšie produkty s Vyhotovením-Ekonomické, Praktické, Trvanlivé výrobky sú to, čo GERYMU vám prinesie.Zbierať Opadané Lístie.Nemusíte mať obavy o vaše prihlásenie taške dostať nečistoty.Ho utrieť mokrou handrou, ktorý bude ľahko udržiavať v čistote.Dirt-dôkaz farba tiež vyhnúť to vyzerá neporiadok.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.