• Nové
Terasa Kúrenie Top Reflektor Štít Hliníka Náhradné Diely, Príslušenstvo pre Vonkajšie Propán, Terasa, Ohrievače,Ennegy Sporenie,čelné Sklo,Prachotesný(3 Top Pripojené Otvory Mount,33 Palcov)

Terasa Kúrenie Top Reflektor Štít Hliníka Náhradné Diely, Príslušenstvo pre Vonkajšie Propán, Terasa, Ohrievače,Ennegy

Hodnotenie produktu:
€ 18.76

Suma
Skladom

Terasa Kúrenie Top Reflektor Štít : Terasa Kúrenie Top Reflektor Štít môže poskytnúť zlé počasie ochrany na terasu ohrievače tiež pomôcť terasa kúrenie uložiť enegy cez zjednotenie tepla.Jednoduchá Inštalácia : 1.Zúčastniť sa na všetko príslušenstvo vrátane skrutiek a terasové ohrievače top reflektor panel;2.pripojte štyri vonkajšie panely a okolo centra panel pomocou skrutiek a skrutiek čiapky;3.Nainštalujte double-stud, ktorý sa skončil na hornej terase kúrenie je hlavný horák obrazovke.;4.Dal montovať reflektor štít cez hornú dvakrát skončil potom Použite kozí roh tvar skrutky opraviť.Premium Alumium Materiál : Vyrobené z poistného Hliníkový materiál, ťažké prelomiť,proti hrdze,posledné dlhé obdobie.Veľkosť a Vrátane : 33 cm, šírka,Center : 6 7/8" z diery do diery byť pripojené do hlavného horáka obrazovke presne.Package vrátane : 12 párov malé skrutky pre panel pripojenie,3 páry dlhých skrutiek, že sú pripojené do hlavného horáka obrazovky.Univerzálny Strih a Upozornenia : Terasa kúrenie náhradné diely top reflektor štít fit väčšina terasa ohrievače vonku na trhu a prosím, odtrhnite modrý ochranný film pred inštaláciou.Strieborné.Kolo Dome Tvar. 1.Zúčastniť sa na všetko príslušenstvo vrátane skrutiek a terasové ohrievače top reflektor panel,odtrhnite modrý ochranný film. 2.pripojte štyri vonkajšie panely a okolo centra panel pomocou skrutiek a skrutiek čiapky. 3.Nainštalujte double-stud, ktorý sa skončil na hornej terase ohrievače hlavný horák obrazovke. 4.Dal montovať reflektor štít cez hornú dvakrát skončil stud, potom Použite kozí roh tvar skrutky opraviť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.