• Nové
Delta Kohútik Lipa 14 Série Single-Funkcia Vaňou a Sprchovacím kútom Výbava Auta s 5-Sprej na Dotyk-Čisté Sprcha Hlavy, Šampanské Bronz T14494-CZ (Ventil Nie je Súčasťou balenia)

Delta Kohútik Lipa 14 Série Single-Funkcia Vaňou a Sprchovacím kútom Výbava Auta s 5-Sprej na Dotyk-Čisté Sprcha Hlavy,

Hodnotenie produktu:
€ 55.32

Suma
Skladom

DRSNÝ SA PREDÁVAJÚ SAMOSTATNE.Vaňa batérie a sprchové armatúry auta len, nákup Delta je Multi Choice Univerzálny Sprcha Ventil samostatne na dokončenie jednotky (odporúča sa hrubým v ventil model R10000 UNBX). 5 SILNÝ SPREJ VOĽBY.Sprcha hlavu sprej nastavenia zahŕňajú plné telo sprej, rýchlo masáž sprej, plný sprej s masáž, mäkké drenching sprej a pauza.OCHRANA PRED NÁHLYM ZMENÁM TEPLÔT.Monitor Tlaku Vyvážené Ventil Kazety (je súčasťou dodávky) zabezpečuje v súlade sprcha teplota vyrovnanie tlaku oboch teplej a studenej vody, takže žiadne náhle zmeny teplôt od wc splachovacie alebo chod zariadenia.ĽAHKO SA ČISTÍ.Delta sprchové hlavice s Dotyk Čisté striekacie otvory umožňujú rýchlo a ľahko zotrie vápnika a vápna vybudovať s dotykom prsta, takže nie je potrebné namočiť alebo používať chemické čistiace prostriedky.Farba : Champagne Bronz | Veľkosť : Bez Hrubý | Štýl : Vaňa/Sprcha Kohútik.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.