• Nové
OFTOTO palivové Drevo Denník Úložný Stojan Držiak - Black Diy Oceľové Armatúry, Sada 2, Nastaviteľné na Akúkoľvek Dĺžku a Výšku, Vhodný pre Vonkajšie Drevo Hromadiť v Krby a Požiaru Jamy.

OFTOTO palivové Drevo Denník Úložný Stojan Držiak - Black Diy Oceľové Armatúry, Sada 2, Nastaviteľné na Akúkoľvek Dĺžku

Hodnotenie produktu:
€ 10.50

Suma
Skladom

????Vytvoriť Stabilné Polica ???? - Skladá sa zo 4 palice a palivové drevo modul tvorí stabilnú platformu.V porovnaní s tradičnými metódami na skladovanie drevo, pomocou palivové drevo police môžete uložiť viac drevo, a to nie je vlhký a trvá dlhšie. ????Úžasné Kvality ???? - Každý palivové drevo stojan je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele a povrchovo ošetrené vysoko odolných proti korózii odolný náter.Či už ho používate v vnútorné alebo vonkajšie, že to bude veľký výber pomôcť udržať palivové drevo. ????Jednoduchá Inštalácia ???? - Všetko, čo musíte urobiť, istake asi 2 x 4 palce, dreva a nakrájame ho na dlho chcete.Ďalej vám stačí bang ich do rack, držať ho v mieste s nechty.Potom môžete zásobník na drevo. (Môžete kúpiť 2x4s v miestnej budovy ponuky obchodu). ????Nastaviteľné Palivové Drevo Rack ???? - V poli, môžete získať pár palivové drevo rack.sú 12.8" dlho, 4" šírka a 6" výška.Podľa rôznych miestach a príležitostiach použitie, môžete zmeniť dĺžku a výšku rack.Tieto malé police sú aj ušetriť priestor.Môžete ho v podkroví alebo v rohu pivnice. ???? 100% Starostlivosť O Zákazníka ???? - Dúfame, že naše výrobky môžu naozaj pomôcť, budeme vždy poskytovať tie najlepšie výrobky, ak máte nejaké pripomienky alebo otázky o produkte, kontaktujte nás e-mailom v čase.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.