• Nové
KES Sprcha Systém s Vaňou Náustok Vaňa Sprcha Kohútik Nastaviť Kompletný 10 Palcový Dažďovou Sprchou s Ručnými Sprej Rovnováhu Tlaku Čierna, XB6305-BK

KES Sprcha Systém s Vaňou Náustok Vaňa Sprcha Kohútik Nastaviť Kompletný 10 Palcový Dažďovou Sprchou s Ručnými Sprej

Hodnotenie produktu:
€ 87.50

Suma
Skladom

c UPC Certifikované Rovnováhu Tlaku Kazety : rozšírené rovnováhu tlaku keramické disk, kazeta s c UPC certifikácia môže zabrániť obarenie zranenia spôsobené náhlym zmenám v horúcej alebo studenej vody tlak.Ak teplota výstupnej vody sezónne zmeny, prosím, nasledujúce zahrnuté pokyny na prestavte teplota limit stop.Odporúčaná teplota vody na vaňa alebo sprchovací kút, je od 90°C - 110°F. Vodopád Vaňou Náustok : Tento vaňou, sprchovacím kútom kohútik nastaviť funkcie rozšírené vodopád vaňou kohútik s veľký prietok vody (nie menej ako 5 GPM).Tento vaňou náustok môže naplniť spoločné vaňou (o 53 litrov, 1/2 full) do 8 minút. 3 Funkcie V 1 Prepínač : Vyberte medzi 10" 304 nerezovej ocele režijné sprchy, ručné sprchy a vane náustok s iba JEDEN vypínač.Tento sprchovací ventil sa dodáva so zabudovaným prepínací-jednoduchý a elegantný dizajn.Keramické disk prepínací ventil poskytuje hladké a jednoduché funkcie-spínanie.Mosadzný Kohútik : jednodielne robustný MOSADZNÝ kohútik telo zaručuje kvalitu a dlhú životnosť.Vlákna sú standard 1/2" NPT, zahrotenými, je ľahké nainštalovať a únik dôkaz.Inštalatér je páska je zahrnuté ZADARMO!.Inštalácia Návrh : maximálna vzdialenosť medzi schodnice a na prednej ploche hotové steny je 3.3" (85mm), a minimálna vzdialenosť je 2.3"(60 mm).Odporúčaná Vzdialenosť je 2.7" (70 mm) na montáž. -Ventil Telo : Mosadz. -Prepínací : Vstavaný. -Sprchové Rameno : 16-Palcové Nehrdzavejúcej Ocele. -Sprchovací Kút Majiteľ : Mosadz. -Pripojenie Veľkosť : Standard 1/2" NPT kónická vlákna. -Sprchové Hadice : 59-75 palcový (1.5-1.9 M) pružné, Spleť-free Design, Nerezovej Ocele a Gumy. -Režijné Sprchovacím Kútom : 10-Palcový S Extra Veľké, Nerezovej Ocele. -Ručné Sprchy : Mosadzné Telo. -Vaňa Náustok : SUS304 Nehrdzavejúcej Ocele. -Dekoratívny Kryt : Z Nehrdzavejúcej Ocele. -Kazety : Tlak Rovnováhu Keramické Disk, Kartridž (anti-scalding). -Povrchová Úprava : Matte Black. -Inštalácia : Na Stenu Mount.Vyberte medzi 10" 304 nerezovej ocele režijné sprchy, ručné sprchy a vane náustok s iba JEDEN vypínač.Tento sprchovací ventil sa dodáva so zabudovaným prepínací-jednoduchý a elegantný dizajn.Keramické disk prepínací ventil poskytuje hladké a jednoduché funkcie-spínanie.One-piece robustný MOSADZNÝ kohútik telo zaručuje kvalitu a dlhú životnosť.Vlákna sú standard 1/2" NPT, zahrotenými, sú jednoduché na inštaláciu a únik dôkaz.Inštalatéri páska je zahrnuté ZADARMO!.Rozšírené rovnováhu tlaku keramické disk, kazeta s c UPC môžete účinne chrániť pred scalding zranenia spôsobené náhlym zmenám v horúcej alebo studenej vody tlak.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.