• Nové
Striebro 150G Môj Lesk Stenu Lesk pre Emulzné Farby Trblietavý Dekorácie na Stene Ideálne pre vnútorné i vonkajšie použitie

Striebro 150G Môj Lesk Stenu Lesk pre Emulzné Farby Trblietavý Dekorácie na Stene Ideálne pre vnútorné i vonkajšie

Hodnotenie produktu:
€ 22.16

Suma
Skladom

Jednoducho Mix naše 150 Grams osobitne navrhnuté lesk vločky s vašou emulzie náter sa dôkladne 5-7 Minút a potom začať maľovanie.Áno, je to tak jednoduché.Naše lesk vločky najlepšie pracovať s Matný a Hodvábny Emulzné Farby.Vyhnite sa použitie s akýmkoľvek špeciálne farby ako je kúpeľňa, Kuchyňa, Lesklý alebo matný farby, ako je to nie dobre premiešajte.Odporúča sa používať 1 taška našich lesk vločky za 1,5 Litra farby získajte úžasné iskru.Avšak, naša 150 GRams taška môže pracovať s 2 L plechovka farby.Dôkladne premiešajte po dobu 5 - 7 minút s akýmkoľvek emulzné farby.Naše lesk vločky sú navrhnuté na prácu s vodnej báze emulzie.Nechajte lak úplne vyschnúť a potom začať nárazníkov stenu s handričkou.Farba : Strieborná.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.