• Nové
Misting Tryskami, Vonkajší Misting Chladiaci Systém Trysky pre to, Terasa, Záhradné Slnečníky Ventilátor, 1/4-Palcový Ústie, 5 ks Nehrdzavejúca Oceľ Hmly Trysky

Misting Tryskami, Vonkajší Misting Chladiaci Systém Trysky pre to, Terasa, Záhradné Slnečníky Ventilátor, 1/4-Palcový

Hodnotenie produktu:
€ 23.24

Suma
Skladom

【Vyhovovali Balík] vyzýva Package zahrnuté 5x T-typ tees,2 x L-shaped rotory a 1 x straight-through, Zápas 1/4-Palcový Ústie Hadice(Nie je súčasťou),Spĺňajú všetky potreby vášho odkazu suite.Package zahrnuté 5x T-typ tees,2 x L-shaped rotory a 1 x straight-through, Zápas 1/4-Palcový Ústie Hadice(Nie je súčasťou),Spĺňajú všetky potreby vášho odkazu suite. 【Vysoko kvalitný Materiál] vyzýva Misting trysky sú vyrobené z kovu s dobrou kvalitou, sú anti-hrdza, odolné a dať si skvelý nákupný zážitok. 【Predĺžiť Plug-in & Vyčistiť Hmly Trysky] vyzýva Nehrdzavejúcej ocele plug-in hmly tryska jednoduchá inštalácia a vytiahnite a robí hmly trysky viac pevne pri striekaní.Hmly tryska môže byť úplne rozobraté ľahko vyčistiť špinavé, keď je blokovaný nečistôt. 【Anti-zamykanie pracky Konektor Dizajn] vyzýva konektor má snap-on dizajn, Stlačením modrého o-krúžok dať do hadice a Vytiahnite von, hadice, aby sa spojenie pevné a nebude únik z nadmerného tlaku vody. 【Široko používané scenáre] vyzýva Misting Trysky pomocou v Misting Chladiaci Systém použiť pre záhrada, skleník, chladenie Ventilátorom, terénne úpravy, zvlhčovanie, vonkajší chladiaci systém, Trampolína vodný park, bazén misting hmly chladenie, epidémia prevencie, striekanie dezinfekčný prostriedok, atď.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.