• Nové
Star Wars Black Series Rogue Jeden: Star Wars Príbeh Imperial Stormtrooper Elektronické Voice Changer Prilba (Star Wars Roleplay) (Amazon Exkluzívne)

Star Wars Black Series Rogue Jeden: Star Wars Príbeh Imperial Stormtrooper Elektronické Voice Changer Prilba (Star

Hodnotenie produktu:
€ 40.60

Suma
Skladom

Predstavte si, ako sa dostať do roleplay ako Star Wars Stormtrooper s Imperial Stormtrooper Elektronické Voice Changer Prilba inšpirovaný Star Wars filmov.Stlačte tlačidlo na bočnej strane prilby na elektronicky hospodársku hlas znieť ako Cisársky Stormtrooper z Galaktickej Ríše!.Inšpirovaný verných vojakov Rogue Jeden : Star Wars Príbeh, autentické Imperial Stormtrooper roleplay prilba je skvelý darček pre Star Wars zberateľov a fanúšikov.Hrajú realistický detail, Imperial Stormtrooper Elektronické Voice Changer Prilba je premium roleplay položka, ktorá robí skvelý doplnok k akejkoľvek Star Wars zbierky.Pozrite sa na Star Wars Black Series údaje a roleplay položky rozšíriť a zvýšiť všetky Star Wars zber alebo zobraziť. (Ďalšie produkty každé predané oddelene.).Kolektor-stupeň kvality, ktorý je súčasťou Black Series zbierky.Realistický detail a film-presnú reprodukciu.Elektronicky zmeniť svoj hlas, aby to znelo ako Cisársky Stormtrooper.Obsahuje prilbu a pokyny.x3 1,5 v AAA ALKALICKÉ BATÉRIE POŽADOVANÉ.Nie sú zahrnuté.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.