• Nové
Garáž na Bicykli Stojan, 4 Požičovňa Organizátor Bicykli Podlahový Stojan pre Deti Bicykle, Cestné, Horské, Hybridné Bicykle, s Skladovania a 4 Vymeniteľné Háčik na Zavesenie, Prilby, Športové Ukladanie Stanice

Garáž na Bicykli Stojan, 4 Požičovňa Organizátor Bicykli Podlahový Stojan pre Deti Bicykle, Cestné, Horské, Hybridné

Hodnotenie produktu:
€ 26.25

Suma
Skladom

????【Voľne STOJACE, A MULTI-BICYKLE STOJANE] vyzýva Navrhnuté držať až 4 bicykle vo vzpriamenej polohe, len rozložiť svoje 4 bicykle hlavu a chvost v stojane.ideálny pre ukladanie cestné bicykle, horské bicykle, hybridné bicykle, bicykle pre dospelých, dieťa bicykle, atď. ⚾【ŠPORTOVÉ zariadenia & BIKE GARÁŽ ORGANIZÁTOR] vyzýva Stop hromadiť vaše drahé športové zariadenia v rohu, Pobyt organizovaný s týmto bicyklom rack, a miesto položiek v správnym spôsobom.Mimoriadne široký košík môžete ukladať footballs, baseballs, lopty, rukavice, okuliare, prilby, a môžete si tiež vybrať, 4 silné háčiky na zavesenie cyklistické prilby, tenisové rakety, bejzbalové pálky, atď. ✔【ROCK-PEVNÉ OCEĽOVÉ KONŠTRUKCIE] vyzýva Vyrobená z odolného a vysoko kvalitnej ocele, vysoká teplota pečenia farba, Povrch a trvalú odolnosť.Dosť únosnosti nie na tip alebo chvenie, stabilný stojan na bicykel!. ????【RÝCHLY a JEDNODUCHÝ MONTÁŽ] vyzýva Na bicykli rack má jednoduchú štruktúru a je vybavený vopred vyvŕtaných otvorov a skrutky.Podrobný návod na inštaláciu je pripojený.S pomocou inštrukcie, môžete ľahko nainštalovať celý bicykel rack v priebehu niekoľkých minút. ????【MULTI-SCÉNY POUŽITE] vyzýva Táto garáž a úložný stojan dokonale hodí pre Vnútorné alebo vonkajšie použitie.Garáž,predné nádvoria, dvorov, suterén, predajňu, alebo na ktoromkoľvek pracovisku.Dne 4 nastaviteľné nohy pad, môže zabezpečiť stabilitu, nie je ľahké skĺznuť a zbaliť, aby sa zmestili rôzne nerovnom povrchu.Sú hýčkané bicykle umiestnené zmätené?.Sú používané, sa hromadia vaše drahé športové vybavenie náhodne?.Už ste niekedy predstaviť mať nosič bicyklov, že má svoje bicykle a športové zariadenia?.V prípade, že bicykel stojan na podlahu môžete realizovať svoj sen!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.