• Nové
MCAMPAS Propán Plynový Ohrievač Terasa Opravy Náhradné Príslušenstvo, Termočlánok a Anti Tilt Prepnutie Súpravy,Pasuje na Terasu a Izby Záhrada Kúrenie Vonkajší Ohrievač.

MCAMPAS Propán Plynový Ohrievač Terasa Opravy Náhradné Príslušenstvo, Termočlánok a Anti Tilt Prepnutie Súpravy,Pasuje

Hodnotenie produktu:
€ 4.20

Suma
Skladom

➤Na termočlánok snímač s bezpečnostným dump prepínač výmenu Auta vyhovuje väčšine plyn/propán kúrenie, patio ohrievača, a thermoelectric plynových ohrievačov. ➤Slaboprúdové FD4 Dump bezpečnostný spínač je na plyn R≤10mω a univerzálny termočlánok drôt celkom 23.5 cm.závit M8 x 1 Končí. ➤Jednoduchá Inštalácia&Používať.Sonda je pripojená na zapaľovacie zariadenia, termočlánok je pripojený k ventilu, a ďalšie dva porty sú pripojené k bezpečnosti dumpingu prepínač, ktorá nevyžaduje špeciálne nástroje a je plne kompatibilný s originálne komponenty. ➤Zvyčajne životnosť Thermoelectric Bezpečnostné Zariadenie : ≥10000 krát, a Ak váš ohrievač nemôže zapálil a termočlánok nefunguje, bude potrebné nahradiť túto časť,, ktoré môžu zabrániť vzniku úniku plynu, keď oheň je uhasený a plyn je stále zapnuté, čo je bezpečnejšie. ➤Bezpečnosť dump prepínač termočlánok snímač pomocou CSA certifikát, vedúci termočlánok nie je závitom, Skontrolujte, či je vhodná pre vaše kúrenie pred nákupom produktu.Vyrobené z vysoko kvalitných ABS materiálu s pevnou konštrukciou pre náročné použitie.Toto naklonenie prepínač pre terasa kúrenie je tilt Vypnúť ohrievač, 16 A elektrické ohrievače terasa Tip-Cez prepínač.Vhodné pre slaboprúdové tilt dump prepínať na plyn R≤ 10 mΩ.Na Termočlánok drôt celková dĺžka 23.5" (600mm) M8x1 Niť Končí a dve 0.19" (4,8 mm) šírka Ploché Terminálu.Na termočlánok náhradný diel je vhodný pre propán, terasa, a thermoelectric plynové ohrievače s thermoelectric bezpečnosti miestnosti, plynový ohrievač, vonkajšia terasa kúrenie, a iné thermoelectric plyn produkty.Sonda je pripojená na zapaľovacie zariadenia, termočlánok je pripojený k ventilu, a ďalšie dva porty sú pripojené k bezpečnosti dumpingu prepínač, ktorá nevyžaduje špeciálne nástroje Jednoduchá údržba a inštalácie.môže byť kompatibilný s Väčšinou Značiek Plyn Propán Vonkajší Ohrievač, Záhrada Kúrenie, Izba Ohrievača.Na termočlánok je pripojený k anti-tilt bezpečnostné zariadenie .Keď ohrievača je naklonená alebo klesol, výpisu prepínač môže zabrániť vzniku úniku plynu, keď oheň je uhasený a plyn je stále zapnuté, čo je bezpečnejšie.Vhodný pre väčšinu plyn/propán ohrievače s thermoelectric bezpečnosti, ako sú miestnosti, plynový ohrievač, vonkajšia terasa kúrenie,s a iné Thermoelectric plyn produktov a plynových ohrievačov vonkajšie ohrievače pozlátené konektory vo vnútri.Správne nosenie s vonkajšou terasou ohrievača.Prosím, buďte si istí s týmto plynový ohrievač terasa náhradné diely.Prosím, všimnite si, že počas prevádzky, musíte držať ventil pre 5-10 sekúnd a potom termočlánok začne fungovať.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.