• Nové
LiuWHweiXunDa Kosačky & Traktory, Bezdrôtové Kosačky na Trávu, Malé Nabíjateľné Lítiové Batérie, Kosačky na Trávu, 24V Akumulátorové Elektrické Trávy, Zastrihávač Ruky Čistejšie Trávnaté Rezací Stroj ( Color : Green )

LiuWHweiXunDa Kosačky & Traktory, Bezdrôtové Kosačky na Trávu, Malé Nabíjateľné Lítiové Batérie, Kosačky na Trávu,

Hodnotenie produktu:
€ 28.39

Suma
Skladom

[Kosačky na trávu a Traktory]Bezdrôtový Kosačky na Trávu, Malé Nabíjateľné Lítiové Batérie, Kosačky, Kosačky na Trávu, 24 V Akumulátorové Elektrické Trávy, Zastrihávač Ruky Čistejšie Trávnaté Rezací Stroj. [Trávu a Edger 2-1] Toto multifunkčné kosačka sa dá ľahko prepnúť z presné rezanie na orezávanie s iba jedným tlačidlom.Preto môžete orezať a hrany na svahovitý terén a dosiahnuť ťažko prístupných miestach.Je veľmi vhodný na kosenie trávnatých plôch, bez poškodenia rastlín a krajinných prvkov. [Efektívna práca]450 W high-power motor s 21 V 3000 m Ah nabíjateľná lítium-iónová batéria na dosiahnutie 6000 RPM rýchlosť a bezdrôtové pracovného prostredia.Práca je jednoduchšie a pohodlnejšie.Vysokorýchlostné služby pre efektívnejšiu prácu. [Teleskopická tyč]Jedným tlačidlom pól, dĺžka môže byť ľahko a pohodlne nastaviť od 92 cm do 122 cm tak, aby vyhovovali výšky a polohy užívateľa. [Prenosný dizajn a práce-ukladanie] teleskopická tyč dizajn, s rezacím priemer 5 cm, je ľahká a ľahko sa prenáša, vďaka pracovať jednoduchšie a práce-ukladanie.Zdroj napájania typ : Napájaný z Batérií. ?Kosačky Na Trávu ; Traktory?Bezdrôtové Kosačky na Trávu, Malé Nabíjateľné Lítiové Batérie, Kosačky, Kosačky na Trávu, 24 V Akumulátorové Elektrické Trávy, Zastrihávač Ruky Čistejšie Trávnaté Fréza Machine Material : Hliníková rúrka/ABSCharging čase : 2 hours Lithium batérie/1500 MAHNo-zaťaženie rýchlosť : 1 minúta do 13000 speed Dead čase : 3 hours With manuálne.Adaptér. 20 kosenie čepele.Zaťahovacie hliníková rúrka.Blok trávy.Hosť.USB.Jednotný súbor balenie : [89x14.7x14.9]Jednotný súbor hmotnosť : [2 KG], Čo je v balíku?S ručným x1 Adapterx1 Mowing bladex20 Retractable hliníkové tubex1 Block trávy x1 Host x1 USBx1.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.