• Nové
SHINESTAR palivové Drevo Dopravcu, 40 x 18 palcov Plátno Denník Dopravcu na palivové Drevo, Veľké palivové Drevo Tote Taška s Vystužené Rukoväte, Robustné a Odolné

SHINESTAR palivové Drevo Dopravcu, 40 x 18 palcov Plátno Denník Dopravcu na palivové Drevo, Veľké palivové Drevo Tote

Hodnotenie produktu:
€ 5.60

Suma
Skladom

【Opotrebovaniu & Dlhotrvajúci] vyzýva Vyrobené z ťažkých plátno, robustné denník dopravca môže postaviť na zdvíhanie bremena, poskytuje rokov ťažkých použitie bez opotrebenia, poškriabať alebo vytrhnúť. 【Ergonomické Rukoväte] vyzýva Silné popruhy s pevné šitie okolo celého palivového tote bag umožnia lepšie nosné, a aby sa nosiť drevo neuveriteľne jednoduché. 【Ideálna Veľkosť] vyzýva Na palivové drevo dopravca môže rukoväte až zväzky dreva na čas s veľkosťou meranie 40x18 palec, ľahko nosiť protokolov pre váš krb, ohnisko alebo drevo, kachle z iných miest. 【Ľahko sa Pohybovať Woods] vyzýva Nie je potrebné robiť záznamy s rukami, nechajte svoje ruky, podržte po schodoch a oblečenie od získania špinavé, účtovné denníky s menej neporiadok & úsilie. 【Premyslené Darček] vyzýva dreva dopravca je praktický darček pre vašich blízkych a priateľov, im pomôže odľahčiť zaťaženie prepravu dreva doma alebo vonku kempovanie.Materiál : Bavlna Plátno.Farba : Špiny-proti Hnedej.Štýl : Klasické Estetický Dizajn.Rozmer : : 40"L x 18"W (nie je vrátane rukoväte).Package : 1 Log Tote Bag.Veľmi ťažké plátno šetrí vaše ruky a ramená z účtovná zväzky rozdelené dreva a kindling.Strane-otvorený dizajn pomáha vykonávať čo akejkoľvek veľkosti dreva, ako môžete.Jeho odolný materiál, je postaviť sa na zdvíhanie bremena, môže trvať roky.Kryt pre ľahšie skladovanie.Špecifikácie.Materiál : Bavlna Canvas Color : Dirt-dôkaz Brown Style : Klasické Estetické Design Dimension : : 40"L x 18"W (nie je vrátane rukoväte) Package : 1 Log Tote Bag.Vlastnosti : .Veľmi ťažké plátno šetrí vaše ruky a ramená z účtovná zväzky rozdelené dreva a kindling.Strane-otvorený dizajn pomáha vykonávať čo akejkoľvek veľkosti dreva, ako môžete.Jeho odolný materiál, je postaviť sa na zdvíhanie bremena, môže trvať roky.Kryt pre ľahšie skladovanie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.