• Nové
Fenlosi Trhať Dôkaz, Pop-Up, Práčovňa Noše, so Silným Rukoväte Práčovňa Brzdí, Ľahko sa prenáša & Choďte Hore a Dole po Schodoch, Honeycomb Oka-Priedušná, Ľahké Skladacie, Práčovňa Kôš. (3 Zaťaženie, Veľké)

Fenlosi Trhať Dôkaz, Pop-Up, Práčovňa Noše, so Silným Rukoväte Práčovňa Brzdí, Ľahko sa prenáša & Choďte Hore a Dole

Hodnotenie produktu:
€ 7.70

Suma
Skladom

NOVÝ DIZAJN - Naše kľučky, je pripojený zo spodného okraja bočných koša do hornej a hornej časti rukoväte je posilnené, môže zabrániť tomu, aby trhanie látky, čo je viac odolná z vyhovovali rôznych účtovných metód.VIAC PRENOSNÉ - trvanlivé Dve malé rukoväte sú navrhnuté pre jednoduchú prepravu.Nízka HMOTNOSŤ - Oni násobne právo a sú vhodné do stiesnených priestoroch, a aby to tak ľahké prenášanie vášho práčovňa hore a dole po schodoch s kľučky.VIACÚČELOVÝ - Tento košík je nielen pre pranie bielizne, môžete ho použiť aj na ukladanie iných vecí, ako sú hračky, mimo sezóny oblečenie a iné veci.SKLADACIE DIZAJN - Práčovňa kôš možno ľahko sklopiť až do kusu aby ušetrili miesto, keď nie v použitie, ideálny pre cestovanie, college dorms, karavany, apartmány, hotel použitie, detské škôlky, technická miestnosť a nakupovanie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.